Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Antrąjį pralaimėjimą paeiliui Italijos lygos ketvirtfinalyje patyrė Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Sasario „Banco di Sardegna“ klubas.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Gianmarco Pozzecco auklėtiniai išvykoje, antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse 78:83 (24:21, 23:16, 7:20, 24:26) nusileido Venecijos „Umana Reyer“ krepšininkams ir serijoje iki 3 pergalių atsilieka 0-2.

Pirmąjį tarpusavio mačą per pratęsimą 92:91 laimėjo Venecijos klubas.

Trečiasis ir galbūt paskutinis serijos mačas įvyks gegužės 16-ąją Sasaryje.

Iki mačo pabaigos likus 2 minutėms svečiai pirmavo 1 tašku (74:73), tačiau Venecijos krepšininkai spurtavo 7:1 ir po Stefano Tonuto tolimo šūvio likus 22 sekundėms įgijo 5 taškų pranašumą (80:75).

„Banco di Sardegna“ dar bandė gelbėtis ir Jasonas Burnellas smeigė tolimą šūvį (78:80), tačiau tai buvo paskutiniai svečių taškai ir „Umana Reyer“ triumfavo.

Pralaimėjusiems Bendžius per 28 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvit., 1/10 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Venecijos klubą į pergalę vedė Tonutas, per 37 minutes surinkęs 25 taškus (6/8 dvit., 4/8 trit., 1/1 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 27 naudingumo balus.

„Umana Reyer“: Stefano Tonutas 27, Mitchellas Wattas 20 (7 atk. kam.), Andrea De Nicolao 12.

„Banco di Sardegna“: Ethanas Happas 14 (8 atk. kam.), Filipas Kruslinas, Stefano Gentile (9 atk. kam.) ir Jasonas Burnellas (9 atk. kam.) po 13, Eimantas Bendžius 12 (9 atk. kam., 1/10 trit.).