Utenos „Juventus“ atsidūrė tarp keturių stipriausių Lietuvos krepšinio lygos komandų. Žydrūno Urbono auklėtiniai antrose LKL ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose 87:80 (21:23, 22:20, 27:20, 17:17) įveikė Prienų „CBet“.

„Juventus“ seriją iki 2 pergalių laimėjo 2-0. Pusfinalyje uteniškiai susikaus su Kauno „Žalgiriu“, kuris šiandien serijoje palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Likus trims minutėms iki mačo pabaigos Mindaugas Sušinskas pasižymėjo dvitaškiu ir „CBet“ deficitą sumažino iki 4 taškų (74:78). Egidijus Dimša nepataikė abiejų baudų, o Bryantas Crawfordas atsakė dvitaškiu ir „Juventus“ likus dviem minutėms nutolo per 7 taškus (81:74).

Dar sykį prie baudų metimų linijos stojęs Dimša šįkart neklydo, o po Mindaugo Sušinsko perimto kamuolio Justinas Jogminas kamuolį sugrūdo į krepšį bei prieniškių deficitą nukirpo iki 3 taškų (78:81).

Visgi Martynas Paliukėnas ir Gintautas Matulis įmetė po vieną baudą, Crawfordas įkrovė į krepšį, Vytautas Šulskis pasižymėjo dvitaškiu, o „Juventus“ spurtavo 6:0 ir mačo baigtis buvo aiški.

Nugalėtojams 5 tritaškius iš 11 pataikęs Vytautas Šulskis pelnė 22 taškus, nuo jo vienu tašku atsiliko Crawfordas (5/9 dvit., 2/7 trit., 5/8 baud.).

Visgi naudingiausiai žaidė Žygimantas Skučas, kuris pelnė 7 taškus (3/4 dvit., 1/4 baudų), atkovojo 13 kamuolių, pridėjo 4 rezultatyvius perdavimus ir įsirašė 20 efektyvumo balų.

Prienų komandai Sušinskas per 36 minutes pelnė 17 taškų (4/8 dvit., 2/4 trit., 3/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Visgi paskutinėmis minutėmis jis patyrė traumą ir nebetęsė mačo.

Sušinsko dėjimas:

„CBet“ vertėsi be Manu Lecomte ir Tomo Digbeu, uteniškiai – be Igno Vaitkaus, Vaido Kariniausko ir Martyno Gecevičiaus.

Iki rungtynių pabaigos likus 6,5 min. traumą patyrė ir Dominykas Domarkas, tačiau jis paskutinėmis mačo akimirkomis grįžo į aikštę.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 17 (4/8 dvit., 2/4 trit., 5 rez. perd.), Einaras Tubutis 12 (2/4 trit., 10 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 11, Ignas Sargiūnas (1/6 trit., 5 kld.) ir Martynas Pacevičius po 9, Dominykas Domarkas 8 (2/7 trit., 4 rez. perd.), Egidijus Dimša (2 blok.) ir Justinas Jogminas (6 atk. kam.) po 7.

„Juventus“: Vytautas Šulskis 22 (5/11 trit.), Bryantas Crawfordas 21 (5/9 dvit., 2/7 trit., 5/8 baud., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Vaidas Čepukaitis 12 (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Mindaugas Kupšas 11 (5/9 dvit.), Žygimantas Skučas (13 atk. kam., 4 rez. perd.), Martynas Paliukėnas po 7.