Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Trečią nesėkmę per paskutiniąsias ketverias rungtynes Ispanijos lygoje patyrė lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (23-11).

Rokas Giedraitis buvo tarp rezultatyviausių, bet baskai namų mače 70:79 (13:12, 17:18, 18:27, 22:22) nusileido Malagos „Unicaja“ (16-18) atstovams, kurie kabinasi į atkrintamąsias.

Giedraitis per 25 minutes įmetė 11 taškų (5/5 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Jis kartu su Pierria Henry buvo naudingiausi „Baskonia“ gretose. Amerikietis sumetė 12 taškų (3/6 dvit., 2/3 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir atkovojo po 2 kamuolius.

Tadas Sedekerskis per 26 minutes pasižymėjo 2 taškais (1/1 dvit., 0/1 trit.), 7 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir 9 naudingumo balais.

Likus dvejoms rungtynėms „Unicaja“ susilygino pergalėmis su net keturiomis komandomis ir dar turi realių šansų patekti į geriausiųjų aštuntuką.

„Baskonia“ (23-11) jame rikiuojasi ketvirta, o penktoje vietoje esanti Valensijos „Basket“ atsilieka per pergalę.

Baskai trečiadienį žais su Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“, o gegužės 23-ąją – su Martyno Sajaus atstovaujama Manresos BAXI.

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 13, Pierria Henry 12, Rokas Giedraitis 11, Alecas Petersas 10.

„Unicaja“: Jaime Fernandezas 17, Timas Abromaitis 14, Axelis Bouteille 12, Adamas Waczynski 10.