Antrosiose rungtynėse - tas pats scenarijus

2005-07-09 12:33
Rokas Buračas, "BasketNews.lt" spec. korespondentas, Čechovas

Europos jaunimo krepšinio čempionato antrąją dieną Lietuvos rinktinė sutriuškino ir Baltarusijos krepšininkus, kurie nušluoti nuo aikštelės buvo panašiai kaip ir italai. Rugtynes lietuviai laimėjo 93:49 (20:9, 22:5, 24:10, 27:25).

Lietuva-Baltarusija: A.Jomantas ne tik pelnė 14 taškų, bet ir sėkmingai "maitino" kamuoliais savo komandos draugus
Nuotr. FIBA Europe
Susitikimą abi komandos pradėjo nerezultatyviai - per pirmąsias kelias minutes taškų pelnyti nepavyko nė vienai ekipai, jos keitėsi tik prarastais kamuoliais. Vis dėlto ketvirčio pabaigoje tautiečiams pavyko įsižaisti ir įgyti persvarą.

Antrajame ketvirtyje Baltarusijos krepšininkai visiškai pakriko, o Lietuvos krepšininkai vis krovėsi pranašumą. Ėmė aiškėti, kad baltarusius ištiks Italijos krepšininkų likimas.

Per tris kėlinukus Baltarusijos krepšininkai pelnė tik 24 taškus. Rungtynių pabaigoje Lietuvos rinktinės pranašumas siekė net 51 tašką (86:35).

Lietuvos rinktinėje taškų pelnė: Jonas Mačiulis - 17, Renaldas Seibutis - 14, Mantas Ruikis - 14, Artūras Jomantas - 13 (6 rezultatyvūs perdavimai), Martynas Mažeika - 7, Juozas Ramanauskas - 6 (10 atkovotų kamuolių), Aurimas Truškauskas - 6, Laimonas Kisielius - 6, Modestas Šidlauskas - 4, Rolandas Alijevas - 3, Mantas Kalnietis - 3.

Baltarusijos komandoje pasižymėjo Aliaksandras Pustahvaras, pelnęs 14 taškų. Kanstantsinas Yafremau surinko 10 taškų.

2005-07-11 15:06
ikisiu ir as savo trigrasi... Rodos, neblogas treneris auga!
2005-07-10 01:04
bl susirinko tokie zaidejai is kuriu tik kelis esu girdejas,bet varo nai eina nx,teguk taip ir toliau.Zjb koma surinko!!!Jauciu kai jie los uz vyru rinktine tai taip pat visus traiskys!!!
2005-07-09 22:50
Labai smagu kad taip varo LIETUVIAI taip ir toliau. Jomantas tai tuoj bus BALTU PIPENAS.
2005-07-09 22:20
STT
Tikrai gerai jaunimas varo .Taip ir toliau!
2005-07-09 17:06
manau nebloga pamaina auga:)
2005-07-09 15:40
Duok dieve jiems sveikatos ir sekmes! Jei taip ir toliau vaikinai zais, neteks pergyventi, kad del kartu kaitos vyru rinktine istiks krize.
2005-07-09 14:01
tai pagalvokit kas butu jei ir Kleiza ir Andriuskevicius ir Pocius zaistu baisu
2005-07-09 13:54
Saunuoliai, taip ir toliau...
2005-07-09 13:43
sveiki katik prisiregistravau .kol kas lietuviai keliauja medaliu link .visai neblogai pradejo svarbu neacipalaiduoti....
2005-07-09 13:42
Na super
2005-07-09 13:23
Baltarusija tai ledo ritulio salis, taciau, kaip sake savo laiku Marciulionis, nemenkinkim savo pergaliu mes (leituviai) kaip pelentvoliai visus varzovus traiskom, taip ir tokiau :)
2005-07-09 12:56
Kolkas viskas labai grazu.
2005-07-09 12:49
Stebejau beveik visas rungtynes ir tenka pastebeti, kad vaikinai vis dar zaidzia ganetinai banguotai. Karts nuo karto pritruksta sportinio inirsio. Taciau verta pastebeti, kad komanda tiesiog puikaiai valdo treneriai - tik zaidimas pradeda blogeti imama minutes pertraukele, o po jos vel viskas eina puikiai.
Dziugu, kad komandoje nera vieno ar dvieju itin ryskiu lyderiu, todel priesininku komandos negali uzdengdamos kelis zaidejus laimeti rungtyniu. Siaip norisi palinketi komandai sekmes ir tolimesnese rungtynese.
2005-07-09 12:46
na su antraja pergale!! ir laukiam su nekantrumu rytojaus warzybu;)

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 14