Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Oklahomos „Thunder“ (22-50) talentas Aleksejus Pokuševskis debiutinį sezoną užbaigė surengdamas geriausią karjeros pasirodymą.

Serbo vedama „Thunder“ namuose 117:112 (35:26, 27:34, 24:28, 31:24) palaužė lyderius patausojusius Los Andželo „Clippers“ (47-25).

Ši nesėkmė neleido „Clippers“ ekipai pakilti į trečiąją Vakarų konferencijos vietą, tad Los Andželo klubas pirmajame atkrintamųjų etape susitiks su penktoje pozicijoje likusiais Dalaso „Mavericks“.

Pokuševskis šiose rungtynėse sužaidė 41 minutę, per kurią surinko 29 taškus (4/10 dvit., 6/9 trit., 3/4 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 7 klaidas.

Likus žaisti dvi minutes Luke‘as Kennardas pataikė dvitaškį bei persvėrė rezultatą svečių naudai (110:108), tačiau Joshas Hallas pelnė taškus iš po krepšio, Pokuševskis realizavo baudas ir prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei persvarą jau turėjo „Thunder“ – 112:110.

Patrickas Pattersonas atsakė dėjimu, tačiau likus 48,8 sekundės Pokuševskis smeigė tritaškį (115:112). „Clippers“ po šio epizodo rezultatyvaus išpuolio nesurengė, o „Thunder“ pergalę įtvirtino Moseso Browno dėjimas.

Įspūdingą statistikos eilutę užfiksavęs Brownas per 38 minutes surinko 24 taškus (12/19 dvit.), 18 atkovotų kamuolių, 7 blokus ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pagalvojus, kaip jis atrodė sezono pradžioje ir matant tai, kaip jis žaidžia dabar, yra tikras bei neįtikėtinas krepšininko tobulėjimo pavyzdys“, – apie Pokuševskio progresą kalbėjo „Thunder“ strategas Markas Daigneaultas.

17-uoju šaukimu pasirinktas Pokuševskis savo debiutinį NBA sezoną užbaigė fiksuodamas 8,2 taško, 4,7 atkovoto kamuolio ir 2,2 rezultatyvaus perdavimo statistiką.

„Thunder“: Aleksejus Pokuševskis 29 (4/10 dvit., 6/9 trit., 8 atk. kam., 7 kld.), Joshas Hallas 25 (10/15 dvit., 1/6 trit., 10 atk. kam.), Mosesas Brownas 24 (12/19 dvit., 18 atk. kam., 7 blok.), Isaiah Roby 10 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Tony Bradley 8 (4/5 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Charlie Brownas 7.

„Clippers“: Terance'as Mannas 19 (6/6 dvit.), Jay Scrubbas (7/13 dvit., 7 atk. kam.) ir Yogi Ferrellas (2/6 trit., 7 atk. kam.) po 14, Luke'as Kennardas (5/7 dvit., 1/7 trit., 3 per. kam.) ir Danielis Oturu (4/17 dvit., 12 atk. kam.) po 13, Serge'as Ibaka 12 (1/6 trit., 7 atk. kam.), Patrickas Beverley 11 (5/6 dvit., 4 rez. perd.), Patrickas Pattersonas 10 (2/8 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.).

Aleksejaus Pokuševskio pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (4)
Jeigu atvirai jam čia einasi taip pat kaip 2 Graikijos divizione - 11 appearances in the Greek A2, averaging 10.8 points, 7.9 rebounds, 3.1 assists, 1.3 steals, and 1.8 blocks in 23.1 minutes per game.
2021-05-17
-1
Jonas
Nelabai supratau ką čia Clippers padarė. Jiems reikėjo laimėti prieš silpniausią komandą ir būtų gavę geriausius oponentus PO. Pirmam raunde Blazers, kuriuos sezone nugalėjo 3:0, antram raunde Suns atitinkamai 2:1. Dabar teks žais su Dalasu ir Jazz, kuriems pralaimėjo 2:1. Dalasas net vienas rungtynes ant 50 taškų juos sutriuškino. Ne kokios perspektyvos Clippers. Greičiausiai pirmam raude sustos.
2021-05-17
+1
dallasa be problemu 4-1, geriausiu atveju 4-2 aplos. dallasas lietuvoj kazkodel ziauriai pervertinti, doncicius dar tikrai nera tas zaidejas, kuris vestu komanda iki titulo (tikrai nesakau, kad tokiu negali tapt), porzingis pastoviai traumuotas, o kiti labai nepastovus