Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Įspūdingai startavusi Sasario „Banco di Sardegna“ varžovo nokautavimu pradėjo mačą, o spindėjęs Eimantas Bendžius tapo rezultatyviausiu dvikovos krepšininku.

Lietuvis sumetė 25 taškus, o jo vedama Sasario komanda ketvirtose ketvirtfinalio rungtynėse namie 86:73 (20:6, 11:29, 28:24, 27:14) pranoko Venecijos „Umana Reyer“ ir laimėjusi antrąkart iš eilės išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2-2.

Penktasis mačas Venecijoje bus žaidžiamas ketvirtadienį.

Daugiausiai komandoje – net 36 minutes – žaidęs Bendžius realizavo 3 iš 8 dvitaškių, 5 iš 9 tritaškių, 4 iš 4 baudų, atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 27 naudingumo balus.

Šeimininkai jau per pirmąjį ketvirtį susikrovė įtikinamą persvarą 20:6, bet antrajame kėlinyje į savo krepšį praleido 29 taškus, įmetė 11 ir jau atsiliko 31:35.

Trečiajame ketvirtyje „Banco di Sardegna“ deficitas siekė 9 taškus (50:59), bet tuomet spurtavo 13:0 ir susigrąžino iniciatyvą (63:59).

Galop varžovus pribaigė atkarpa 21:4, po kurios atitrūko 86:70.

Sasario klubas bendrai pataikė 13 iš 25 tritaškių (52 proc.).

Šios poros nugalėtojai pusfinalyje kausis su Milano „Armani Exchange“.

Rungtynių pradžią nukėlė incidentas per Sasario komandos apšilimą, kada Kasparas Treieris dėjimu suskaldė krepšinio lentą. 21-erių estas atliko dėjimą per nugarą ir iš karto pabiro šukės.

„Banco di Sardegna“: Eimantas Bendžius 25 (5/9 trit.), Marco Spissu 20, Toni Katičius 13.

„Umana Reyer“: Curtisas Jerrellsas 14 (4/9 trit.), Mitchellas Wattas 13, Jeremy Chappellas 11 (9 atk. kam.).