Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jaysonas Tatumas surengė fantastišką pasirodymą, o jo vedami Bostono „Celtics“ užsitikrino vietą NBA atkrintamosiose.

Rezultatyvūs perdavimai 4

„Celtics“ namuose 118:100 (27:21, 25:33, 38:26, 28:20) pranoko Vašingtono „Wizards“ ir Rytų konferencijoje užėmė septintąją vietą. Bostono ekipa pirmajame atkrintamųjų etape susitiks su Bruklino „Nets“.

„Wizards“ pratęs pasirodymą įkrintamosiose ir naktį iš ketvirtadienio į penktadienį priims Domanto Sabonio vedamą Indianos „Pacers“ ekipą, su kuria susikaus dėl aštuntosios vietos bei paskutinio kelialapio į atkrintamąsias.

Tatumas per 41 minutę pelnė 50 taškų (9/20 dvit., 5/12 trit., 17/17 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 2 sykius suklydo.

„Celtics“ iniciatyvą perėmė trečiajame kėlinyje. Solo šou surengęs Kemba Walkeris pelnė 8 taškus paeiliui, Tatumas pridėjo dvitaškį bei tritaškį, o šeimininkai laimėjo atkarpą 19:2 bei susikrovė 16 taškų pranašumą – 74:58.

„Wizards“ ketvirtajame kėlinyje buvo sumažinę deficitą iki 7 taškų (84:91), tačiau Tatumas atliko reidą link krepšio, Tristanas Thompsonas pataisė netikslų metimą, o Tatumas pridėjo dar vieną tritaškį ir 15:4 spurtavę „Celtics“ uždarė rungtynes – 106:88.

Walkeris prie pergalės pridėjo 29 taškus (4/10 dvit., 6/14 trit., 3/3 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 1 klaidą.

Tuo metu geriausiu gegužės mėnesio krepšininku tapęs Russellas Westbrookas šiąnakt geriausios savo versijos nepademonstravo.

GM: 65

Gynėjas per 37 minutes pelnė 20 taškų (6/14 dvit., 0/4 trit., 8/8 baud.), atkovojo 14 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 4 sykius suklydo.

Bradley Bealas pridėjo 22 taškus (9/19 dvit., 1/6 trit., 1/2 baud.), 9 sugriebtus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus bei 3 klaidas.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 50 (9/20 dvit., 5/12 trit., 17/17 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Kemba Walkeris 29 (4/10 dvit., 6/14 trit., 7 atk. kam.), Tristanas Thompsonas 12 (4/9 dvit., 4/8 baud., 12 atk. kam.), Evanas Fournier 8 (2/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Marcusas Smartas 7 (1/5 trit., 6 rez. perd.).

„Wizards“: Bradley Bealas 22 (9/19 dvit., 1/6 trit., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok.), Russellas Westbrookas 20 (6/14 dvit., 8/8 baud., 14 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok., 4 kld.), Ishmaelis Smithas 17 (5/7 dvit., 8 atk. kam.), Danielis Gaffordas 12 (6/7 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.), Rui Hachimura 8 (4/5 dvit.).

Jaysono Tatumo pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (4)
???
Ar tik nesulauksim dienos, kai pirmą vietą konferencijoje užėmusi komanda dėl vietos playoff\'e vienose rungtynėse žais su paskutinę vietą užėmusia?
2021-05-19
+1
x
čia nesamonės kažkokios , žaidi 72 mačus sezone laimi 7 vietą ir pyst per vieną mačą nepakliūni į atkrentamąsias.
2021-05-19
-3
vvc
tai kad nebuvo tu ikiatkrintamuju, kas cia per briedas darosi :D vien rekordai bus ikiatkrentamuju :D
2021-05-19
+3
Vcc
Tatum pasiekė naują įspūdingą rekordą, kokio NBA nėra mačiusi nuo pat lygos įkūrimo. Įkrintamosiose pelnė 50 taškų. Maždaug taip turėtų skambėti antraštė 🤣🤣🤣