Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Graikijos čempionato pusfinalį nesėkme pradėjo Jono Mačiulio atstovaujamas Atėnų AEK klubas.

GM: 11

Lietuvio ekipa pirmajame pusfinalio mače 72:78 (14:15, 24:30, 19:17, 15:16) krito prieš Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus ir serijoje iki 3 pergalių atsilieka 0-1.

Mačiulis per 22 minutes pelnė 10 taškų (2/3 dvit., 0/3 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 bei prarado 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas ir kartą pažeidė taisykles.

Likus 4 minutėms šeimininkai pirmavo 7 taškais (73:66), tačiau Nikos Zisis ir Darylas Maconas pelnė po dvitaškį ir AEK priartėjo iki vieno metimo (70:73).

Vis dėlto tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti svečiams, Howardas Sant-Roosas pasižymėjo dvitaškiu su pražanga, Mačiulio tritaškis nebuvo tikslus, o pergalę dėjimu įtvirtino Aaronas White'as (78:72).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Sant-Roosas, kuris per 30 minučių surinko 18 taškų (3/9 dvit., 1/4 trit., 9/10 baud.), 5 atkovotus bei 3 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, klaidą ir 7 išprovokuotas pražangas.

Atsakomoji dvikova įvyks gegužės 22 dieną.

„Panathinaikos“: Howardas Sant-Roosas 18 (5 atk. kam.), Ioannis Papapetrou 16 (6 atk. kam.), Mario Hezonja 14, Lefteris Bochoridis ir Konstantinos Mitoglou (8 atk. kam.) po 8.

AEK: Darylas Maconas 14, Nikos Zisis 11, Jonas Mačiulis ir Linos Chrysikopoulos po 10.

Komanda: Atėnų AEK