Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Jonas Mačiulis surengė universalų pasirodymą, o Atėnų AEK Graikijos čempionato atkrintamosiose iškovojo itin svarbią pergalę.

Daugiausia pataiko: Georgios Papagiannis

Lietuvio klubas namuose antrosiose pusfinalio rungtynėse 92:80 (22:26, 17:21, 25:18, 28:15) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus bei išlygino serijos iki 3 pergalių rezultatą – 1-1.

Mačiulis per 26 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 11 bei perėmė 2 kamuolius, sykį suklydo, išprovokavo 3 pražangas bei tiek pat kartų pažeidė taisykles.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Darylas Maconas, kuris pelnė 23 taškus.

„Pao“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Ioannis Papapetrou. Puolėjo sąskaitoje – 18 taškų (6/10 dvit., 2/5 trit.), 7 atkovoti bei 1 perimtas kamuolys, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 2 blokai.

Po dviejų kėlinių 8 taškų pranašumą turėjo „Panathinaikos“ (47:39), tačiau Mačiulio ekipa antrąją rungtynių pusę laimėjo 53:33, o kertiniu tapo AEK spurtas 11:2 ketvirtajame kėlinyje.

Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 23 dieną.

AEK: Darylas Maconas 23, Yannickas Moreira 13 (10 atk. kam., 5 kl.), Nikos Gkikas 11 (5 rez. perd.), Jonas Mačiulis (11 atk. kam.) ir Matthew Lojeski po 10.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 18 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Howardas Sant-Roosas 14 (5 atk. kam.), Kostas Mitoglou 11, Georgios Papagiannis 10 (5 atk. kam.).