Maskvos CSKA atsidūrė per žingsnį nuo Vieningosios lygos finalo.

ST: 0.79
BS: 0.21
TO: 1.59
GM: 29

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 96:82 (17:13, 27:25, 26:26, 26:18) susitvarkė su Sankt Peterburgo „Zenit“ ir pusfinalio serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį – 2-1.

Ketvirtosios ir galbūt lemiamos serijos rungtynės Maskvoje įvyks pirmadienį.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai turėjo tik 6 taškų persvarą (73:67), tačiau tuomet laimėjo atkarpą 18:9 ir išsprendė mačo likimą – 91:76.

Nugalėtojų gretose spindėjo Willas Clyburnas – 24 taškai (4/5 dvit., 5/7 trit., 1/1 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 28 naudingumo balai per 29 minutes.

„Zenit“ ekipai Kevinas Pangosas surinko 15 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), 5 rezultatyvius perdavimus ir 14 naudingumo balų.

CSKA: Willas Clyburnas 24 (5/7 trit., 28 naud.), Danielis Hackettas 16 (10/10 baud.), Darrunas Hilliardas 15, Johannesas Voigtmannas 14, Nikita Kurbanovas 10.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 15, Willas Thomasas (7/7 baud.) ir Billy Baronas po 13, Alexas Poythressas 10.