Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosios startavo fantastiška akistata tarp Milvokio „Bucks“ ir Majamio „Heat“ klubų.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Pratęsimo pareikalavusioje dramoje triumfavo namuose žaidę „Bucks“ krepšininkai – 109:107 (22:24, 31:26, 27:28, 19:21, 10:8).

Paskutinę pratęsimo minutę Jrue Holiday šeimininkams suteikė trijų taškų persvarą (107:104), tačiau kitoje atakoje Goranas Dragičius tritaškiu išlygino rezultatą – 107:107.

Lemiamai atakai „Bucks“ turėjo 20 sekundžių, o rungtynių herojumi tapo Khrisas Middletonas, pataikęs dvitaškį iki rungtynių pabaigos likus pusei sekundės.

„Bucks“ galėjo išvengti pratęsimo, bet Giannis Antetokounmpo iš paskutinių keturių savo baudų ketvirtajame kėlinyje įmetė dvi, o lemiamą atkarpą svečiams išplėšė Jimmy Butleris, pataikęs dvitaškį paskutinę sekundę – 99:99.

Milvokio komandai Middletonas per 44 minutes pelnė 27 taškus (7/13 dvit., 3/9 trit., 4/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Tiesiog stengiausi pasiekti vietą, iš kurios galėsiu išmesti metimą arba perduoti kamuolį Brookui (Lopezui). Nusivariau kamuolį, stengiausi išmesti patogų metimą ir palikti kuo mažiau laiko varžovams, o rezultatą patys matėte“, – apie pergalingą metimą kalbėjo Middletonas.

Middletono pasirodymas:

Antetokounmpo nugalėtojams per 45 minutes įmetė 26 taškus (10/24 dvit., 0/3 trit., 6/13 baud.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 5 kartus.

Majamio ekipos gretose išsiskyrė Duncanas Robinsonas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 24 taškai (7/13 trit., 3/3 baud.), 2 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Rungtynių herojumi galėjęs tapti Butleris realizavo vos 4 metimus iš 22, surinko 17 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 6 kartus.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 27 (7/13 dvit., 3/9 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Giannis Antetokounmpo 26 (10/24 dvit., 6/13 baud., 18 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Jrue Holiday 20 (9/13 dvit., 0/5 trit., 11 atk. kam., 3 per. kam., 5 kld.), Brookas Lopezas 18 (4/6 dvit., 7/8 baud., 8 atk. kam.), Bobby Portisas 8 (4/5 dvit.).

„Heat“: Goranas Dragičius 25 (5/7 dvit., 5/10 trit., 4 kld.), Duncanas Robinsonas 24 (7/13 trit.), Jimmy Butleris 17 (2/13 dvit., 2/9 trit., 7/10 baud., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld.), Kendrickas Nunnas (2/6 trit.), Tyleris Herro (2/5 trit.) po 10, Bamas Adebayo 9 (4/15 dvit., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Trevoras Ariza 8 (2/6 trit., 12 atk. kam.).