ST: 0.32
BS: 0.16
TO: 1.16
GM: 19

Lietuviškoji Krasnodaro „Lokomotiv“ trečiosiose Vieningosios lygos pusfinalio rungtynėse išvykoje 70:74 (21:19, 23:12, 11:29, 15:14) pripažino Kazanės UNIKS pranašumą ir seriją pralaimėjo 0-3.

Vieningoje lygoje nėra žaidžiama dėl trečiosios vietos, todėl Kuzminskas ir Kalnietis turės laiko atsipūsti prieš birželio 16-ąją startuosiančią rinktinės pasiruošimo stovyklą.

Kuzminskas svečiams per 36 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Kalnietis toliau gydosi čiurnos traumą ir „Lokomotiv“ serijoje prieš UNIKS padėti negalėjo.

Likus pusantros minutės Kuzminskas baudų metimais sumažino svečių atsilikimą iki minimumo (70:71), tačiau kitoje atakoje Johnas Hollandas atsakė dvitaškiu – 73:70.

Paskutinę minutę komandos keitėsi nesėkmingais išpuoliais, o lemiamą metimą atliko Grigorijus Motovilovas, tačiau pastarojo tritaškis buvo toli nuo tikslo.

Mačą geriau pradėjo „Lokomotiv“, kuri per pirmąją rungtynių pusę įgijo dviženklį pranašumą (44:31), tačiau šeimininkai po pertraukos perėmė iniciatyvą ir prieš lemiamą ketvirtį jau buvo priekyje – 60:55.

Finale UNIKS susitiks su Maskvos CSKA ir Sankt Peterburgo „Zenit“ serijos laimėtoju. Serijoje 2-1 pirmauja CSKA.

UNIKS: Johnas Brownas 14 (6/11 dvit., 9 atk. kam., 24 naud.), Isaiah Canaanas 12, Okaro White'as (10 atk. kam.) ir Jordonas Theodore'as po 11.

„Lokomotiv“: Nigelas Williamsas-Gossas 17 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 22 naud.), Grigorijus Motovilovas 14, Mindaugas Kuzminskas 13.

Atrinkti (0) Visi (7)
lol
kuze amzinai perspektyvus
2021-05-24
-1
123
Kuzia dar perspektyvus, patobulės per vasarą ir ...
2021-05-24
+2
A.
Ir vėl, vos 8 išmesti metimai, neskaitant baudų, per 36 (!) minutes. Kur jo sportinis pyktis ir savitvardą motyvacija...
2021-05-23
-1
gfg
Jo, jo pailses. Pas Kuze viesbuti bus seksodromas, o Kalnas gris namo tik 5 kart zmona mates per metus. Pailses.
2021-05-23
-1
Kuzminsko is viso nereikia rinktineje. Yra be jo kam losti, jau geriau pagaliau tegul rinktine duoda Giedraiciui normaliu minuciu sudetyje nei sitam nemotyvuotam zaidejui.
2021-05-23
+2
Loko
loko galejo pratest serija Ziurejau 4 kelini taip neuztikrintai zaide Tikrai galejo 1 pergale paimt o ir Kalniecio Truko