Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Tadas Sedekerskis užfiksavo asmeninį rekordą Ispanijos pirmenybėse, tačiau lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (23-13) nesėkme užbaigė reguliarųjį sezoną.

Daugiausia pelno: Rokas Giedraitis

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 68:71 (19:18, 15:24, 13:15, 21:14) pripažino Martyno Sajaus atstovaujamo Manresos BAXI (17-19) pranašumą.

„Baskonia“ reguliariajame sezone finišavo 5-oje vietoje ir ketvirtfinalyje susikaus su „Valencia“. Tuo metu BAXI sezonas baigtas – per pergalę nuo atkrintamųjų likusi ekipa užėmė 11-ąją vietą.

Lemiamą metimą likus 8 sekundėms prametė Pierria Henry, o pergalę šeimininkams įtvirtino Rafa Martinezo baudų metimai – 71:68.

Svečiams Sedekerskis per 34 minutes pelnė 8 taškus (2/5 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

13 atkovotų kamuolių yra naujas Sedekerskio rekordas. Iki šiol lietuvis daugiausiai kamuolių Ispanijoje per rungtynes buvo nusiėmęs 10.

Rokas Giedraitis „Baskonia“ per 34 aikštėje praleistas minutes surinko 11 taškų (4/6 dvit., 0/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Sajus ant parketo išbuvo 3 minutes ir statistikos protokole nepasižymėjo. Debiutiniame sezone Ispanijoje centras per 11 minučių fiksavo 6,2 taško, 3,1 atkovoto kamuolio ir 6,7 naudingumo balo statistiką.

BAXI: Rafa Martinezas 13 (8 atk. kam.), Marcas Penarroya 12, Juampi Vauletas 9.

„Baskonia“: Pierria Henry 18 (8/9 baud.), Tonye Jekiri 17 (8/10 dvit., 11 atk. kam., 30 naud.), Rokas Giedraitis 11.

Atrinkti (0) Visi (2)
Erks
Nu štai ir turim rinktinei PF pozicijai žaidėją. Tiesa pasakius nustebino Tadas šiam sezone pakankamai geru žaidimu. Jug čia Baskonia Eurolygos komanda.
2021-05-23
+1
alioalio
kad jis is esmes skuco geresne versija...puolime visiskai nulinis,be jokio arsenalo puolimo..be metimo...jis is esmes atletiskesne skuco versija