Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Trae Youngas pelnė 32 taškus ir paskutinę sekundę pataikė pergalingą metimą, o jo vedama Atlanta „Hawks“ NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio starte svečiuose 107:105 (24:16, 28:34, 19:23, 36:32) palaužė Niujorko „Knicks“.

Rezultatyvūs perdavimai 10

Serijoje iki keturių pergalių „Hawks“ išsiveržė į priekį.

„Hawks“ jau pirmosiose rungtynėse perėmė namų aikštės pranašumą. Reguliariajame sezone „Knicks“ užėmė ketvirtąją vietą, o „Hawks“ liko laipteliu žemiau.

Atlantos ekipos gretose išsiskyrė Trae Youngas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 32 taškai (10/20 dvit., 1/3 trit., 9/9 baudų), 7 atkovoti kamuoliai ir 10 rezultatyvių perdavimų.

22-ejų Youngas tapo tik antruoju krepšininku NBA istorijoje, kuris debiutinėse atkrintamųjų rungtynėse pelnė bent 30 taškų, atkovojo bent 5 kamuolius ir atliko bent 10 rezultatyvių perdavimų. Pirmasis tuo pasižymėjo LeBronas Jamesas.

Likus 10 sekundžių iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus (105:105), o „Hawks“ organizavo lemiamą metimą. Kiek arčiau krepšio prasiveržęs Youngas atliko metimą, kuris likus 0,9 sek. įkrito į krepšį.

Galiausiai „Knicks“ nepasižymėjo ir Niujorke triumfavo „Hawks“.

„Jis yra nedidukas, bet kietas vaikis, kuris nieko nebijo“, – po mačo apie Youngą sakė „Hawks“ treneris Nate'as McMillanas.

Youngas „Madison Square Garden“ arenoje tildė sirgalius.

„Jeigu jie manęs taip nekenčia, vadinasi, aš savo teisingu žaidimu tam darau įtaką, – sakė Youngas. – Tegul mano žaidimas kalba už mane.“

„Knicks“ į NBA atkrintamąsias grįžo po aštuonerių metų pertraukos. Atlantos klubas atkrintamosiose nežaidė nuo 2017 metų.

GM: 64

Niujorko komandai Alecas Burksas per 26 minutes pelnė 27 taškus (6/8 dvit., 3/5 trit., 6/8 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

18 taškų pelniusio Bogdanovičiaus pasirodymas:

„Knicks“ lyderis Julius Randle'as pataikė tik 6 metimus iš 23 ir pelnė 15 taškų.