Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Pirmąsias 10 minučių lygiai sužaidęs Kauno „Žalgiris“ smogė Utenos „Juventus“ 35-ais taškais per antrąjį kėlinį ir užtikrinta pergale atidarė LKL pusfinalio seriją.

Fotogalerija

Martino Schillerio auklėtiniai pirmajame mače savo aikštėje laimėjo 100:75 (23:23, 35:16, 17:16, 25:20) ir pusfinalyje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrasis mačas trečiadienį bus žaidžiamas Utenoje.

Žalgiriečiai nurūko antrajame ketvirtyje, kuomet surinko 35 taškus, praleido 16 ir atitrūko per įtikinamą persvarą – 75:55.

Kauno ekipoje daugiausiai – 24 minutes – žaidė Joffrey Lauvergne'as, kuris su 17 taškų (5/8 dvit., 7/8 baud.) ir 26 naudingumo balais buvo geriausias mačo žaidėjas.

Steve'as Vasturia nuo suolo buvo pakeltas iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms ir 5 sekundėms, kada „Žalgiris“ pirmavo 94:68.

Per likusį laiką Karolis Lukošiūnas susmeigė du tritaškius ir pelnė „Žalgiriui“ šimtąjį tašką – 100:74.

„Juventus“ serijoje startavo versdamasis be traumuotų Igno Vaitkaus, Vaido Kariniausko ir Martyno Gecevičiaus.

Dviem žalgiriečiams mačas nebuvo sėkmingas: Martinas Gebenas užfiksavo –7, o Rokas Jokubaitis –8 naudingumo balus.

Gebenas per 11 minučių prametė abu dvitaškius, atkovojo 2 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Tuo metu Jokubaitis per 21 minutę iš žaidimo pataikė 1 iš 7 metimų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet po 4 sykius suklydo ir prasižengė.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas (5 rez. perd.) ir Joffrey Lauvergne'as – po 17, Lukas Lekavičius 17, Paulius Jankūnas (8 atk. kam.) ir Karolis Lukošiūnas (3/4 trit.) – po 13.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 18, Gintautas Matulis 15 (3/4 trit.), Vaidas Čepukaitis 12, Martynas Paliukėnas 10.

Atrinkti (0) Visi (3)
Gal kas matėt R. Jokubaitį šiais metais? Pamenu 2020 gale judėjo .., bet 2021 ir tuo labiau pastaruoju metu jo nematau. https://www.lkl.lt/rungtynes/9887#mbt:73...$t&0=1 vs juventus... 20:46 1/4 25% 0/3 1 1 4 4 4 1 -8 1 2