Nuotr.: USA Sports Today-Scanpix
Nuotr. USA Sports Today-Scanpix

Damianas Lillardas ir Nikola Jokičius kūrė fantastiškus individualius pasirodymus, tačiau pergale džiaugėsi pastarasis.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Serbo vedami Denverio „Nuggets“ namuose 128:109 (31:25, 42:36, 28:26, 27:22) pranoko Portlando „Trail Blazers“ ir išlygino serijos rezultatą – 1-1.

„Nuggets“ į pergalę vedęs Jokičius per 31 minutę surinko 38 taškus (13/16 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), 8 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 5 rezultatyvius perdavimus bei 4 klaidas.

Tuo metu Lillardas šiąnakt per 42 minutes pelnė 42 taškus (2/8 dvit., 9/16 trit., 11/13 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą bei 3 sykius suklydo.

„Blazers“ lyderis vien per pirmąją susitikimo dalį buvo surinkęs 32 taškus ir realizavęs 8 tritaškius iš 11.

„Nuggets“ iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pabaigoje Monte Morrisas pataikė dvitaškį, Jokičius realizavo baudas, Aaronas Gordonas pridėjo tritaškį, o šeimininkai laimėjo atkarpą 10:2 bei susikrovė 20 taškų persvarą – 99:79.

„Blazers“ sėkmingai pradėjo ketvirtąjį kėlinį ir buvo sumažinę atsilikimą iki 11 taškų (90:101), tačiau sužaidus vos dvi minutes Jusufas Nurkičius užsidirbo šeštąją asmeninę pražangą.

Iš karto po to Michaelas Porteris smeigė tritaškį, Shaquille‘as Harrisonas įkrovė iš viršaus su varžovo pražanga, JaMychalas Greenas pridėjo taškus iš po krepšio ir „Nuggets“ atstatė triuškinamą persvarą – 114:94.

„Buvo fiziškos rungtynės, tačiau taip ir turėtų būti, – sakė „Nuggets“ strategas Michaelas Malone‘as. – Visi dėl kažko kaunamės, tokios jau yra atkrintamosios. Man tai patiko.“

Daugiausia pataiko: Damian Lillard

„Nuggets“ šiąnakt atliko praktiškai dukart daugiau rezultatyvių perdavimų – 29 prieš 15. Abi komandos pasižymėjo puikiu tritaškių pataikymu. „Blazers“ realizavo 16 tolimų metimų iš 33 (48 proc.), o „Nuggets“ – 12 iš 28 (43 proc.). Portlando krepšininkai prarado 20 kamuolių, kuomet Denverio ekipa – 13.

„Jie mus pranoko visur, išskyrus Dame‘o pasirodymą. Turime būti agresyvesni, nėra jokių klausimų“, – teigė „Blazers“ vyr. treneris Terry Stottsas.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 38 (13/16 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Michaelas Porteris 18 (2/7 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud.), Paulas Millsapas 15 (5/6 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam.), Aaronas Gordonas 13 (2/7 dvit., 2/2 trit., 6 atk. kam.), Facundo Campazzo (2/4 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam.) ir Monte Morrisas (5/8 dvit., 7 rez. perd.) po 12, Austinas Riversas 9 (2/3 trit.).

„Blazers“: Damianas Lillardas 42 (2/8 dvit., 9/16 trit., 11/13 baud., 10 rez. perd.), C.J. McCollumas 21 (7/9 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam., 5 kld.), Normanas Powellas 15 (5/6 dvit., 5/6 baud., 2 blok.), Jusufas Nurkičius 7 (13 atk. kam.).