Dominavę Joelis Embiidas ir Benas Simmonsas kartu su Filadelfijos „76ers“ įpusėjo kelionę Rytų konferencijos pusfinalio link.

Taškai 22
Taiklumas 11-15
Atkovoti kamuoliai 9
Rezultatyvūs perdavimai 8

Doco Riverso kariauna namų mače 120:95 (35:24, 36:33, 23:23, 26:15) sutriuškino be Russello Westbrooko likusią Vašingtono „Wizards“ ir serijoje iki keturių pergalių atitrūko 2-0.

Dabar kovos keliasi į Vašingtoną, kur bus žaidžiami trečiasis ir ketvirtasis susitikimai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštę dėl čiurnos traumos palikinėjęs Westbrookas eidamas link rūbinės susidūrė su „76ers“ fano neįtikėtinu įžūlumu, kuris ant krepšininko per tunelio plyšį išpylė spragėsius.

„Wizards“ superžvaigždė ne juokais įsiuto, bet jį lydėjęs personalas sugebėjo sutramdyti krepšininką.

„Būsiu sąžiningas, šita šūdina situacija – absoliučiai nevaldoma, – po dvikovos komentavo Westbrookas. – Tiek neapykantos, tiek fanų darančių, ką jie tik nori, tai tiesiog nesuvokiama. Yra tam tikri dalykai, kurie peržengia ribas. Bet kurioje kitoje aplinkoje... Vaikinukas būtų priėjęs gatvėje ir išpylęs spragėsius ant manęs, jūs suprantate, kuo tai baigtųsi.

Šitose arenose privalote pradėti saugoti žaidėjus. Pažiūrėsime, ko imsis NBA.“

Westbrookui palikus aikštę, svečiai iš Vašingtono atsiliko 81:98. Tada „76ers“ laimėjo atkarpą 8:2 ir ėmė triuškinti varžovus – 107:83.

26 minutes žaidęs Embiidas sumetė 22 taškus (5/8 dvit., 3/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Antrojo kėlinio pabaigoje iš sudėtingos padėties pelnęs du taškus su pražanga, parkritęs „76ers“ lyderis džiūgavo gulėdamas ant parketo.

Daugiausia pataiko: Davis Bertans

Simmonsas per 29 minutes taip pat pridėjo 22 taškus (11/15 dvit.), sugriebė 9 kamuolius bei išdalino 8 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ generolas po dvikovos sureagavo į jo adresu skriejusią kritiką po pirmojo mačo, kuriame jis tepelnė 6 taškus, bet atkovojo 15 kamuolių bei atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

„Galvoju, jog atkrintamosiose surinkti 15 rezultatyvių perdavimų ir 15 atkovotų kamuolių – gana sunku. Manau, kad tai – gana įspūdinga, o mes dar ir laimėjome, – teigė Simmonsas. – Ko jūs daugiau norite? Laimėti? Stengiuosi daryti, ko reikia, jog komanda skintų pergales, kad ir kas tai bebūtų. Nebandau kažkam kažko įrodinėti. Darau savo darbą, jog laimėtume.“

Strigęs Westbrookas iš žaidimo pataikė tik 2 metimus iš 10, realizavo 6 iš 10 baudų ir surinko 11 taškų, 11 rezultatyvių perdavimų, 6 atkovotus kamuolius bei 4 klaidas.

„Pažiūrėsime, kaip reaguos čiurna, – traumos situaciją komentavo „Wizards“ vedlys. – Laukia procedūros, po kurių, tikėkimės, jog bus geriau.“

Bradley Bealo sąskaitoje – 33 taškai (13/22 dvit., 1/6 trit., 4/6 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„76ers“: Joelis Embiidas (5/8 dvit., 3/4 trit., 7 atk. kam., 26 naud.) ir Benas Simmonsas (11/15 dvit., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 35 naud.) po 22, Tobiasas Harrisas 19 (8/10 dvit., 9 atk. kam.), Furkanas Korkmazas 13, Tyrese'as Maxey 10 (4/7 dvit., 3 blok.), Sethas Curry 9, George'as Hillas 7.

„Wizards“: Bradley Bealas 33 (13/22 dvit., 1/6 trit.), Rui Hachimura (7 atk. kam.), Danielis Gaffordas (5/9 baud., 6 atk. kam.) po 11, Russellas Westbrookas (2/7 dvit., 6/10 baud., 6 atk. kam., 11 rez. perd., 4 kld.), Ishmaelis Smithas (5/12 dvit.) po 10.