Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Nikola Jokičius ir Damianas Lillardas ir vėl spindėjo ryškiausiomis spalvomis, o pergale NBA atkrintamųjų serijos trečiosiose rungtynėse džiaugėsi serbo atstovaujamas Denverio „Nuggets“.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Denverio klubas išvykoje 120:115 (39:30, 25:29, 20:20, 36:36) įveikė Portlando „Trail Blazers“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį – 2-1.

Pirmoje rungtynių dalyje svečiams buvo pavykę įgyti dviženklį pranašumą (64:52), tačiau Lillardo vedamas „Blazers“ iki lemiamo ketvirčio aptirpdė skirtumą – 79:84.

Likus žaisti 7 minutes Carmelo Anthony smeigė tritaškį ir po ilgos pertraukos išlygino rezultatą (91:91), tačiau „Nuggets“ laimėjo atkarpą 22:12 ir prasidėjus paskutinei minutei turėjo dviženklį pranašumą – 113:103.

Šeimininkai bandė gelbėtis pražangų taktika, kuri vos nepasiteisino – C.J. McCollumas pataikė iš toli (115:118), o Monte Morrisas, likus žaisti 3 sekundes, prametė abu baudos metimus, tačiau „Blazers“ nesugebėjo atkovoti kamuolio ir Jokičius dėjo paskutinį tašką.

Denverio ekipos gretose išsiskyręs Jokičius per 35 minutes pelnė 36 taškus (8/16 dvit., 4/7 trit., 8/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Svarbų žodį nugalėtojų gretose tarė Facundo Campazzo, kuris buvo arti trigubo dublio. Argentinietis per 32 minutes įmetė 11 taškų (1/3 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 3 kartus.

Tik balandį prie komandos prisijungęs Austinas Riversas per ketvirtąjį kėlinį įmetė 16 taškų, o mačą baigė su 21 (2/4 dvit., 5/10 trit., 2/2 baud.). Gynėjas per 37 minutes dar atkovojo 4 kamuolius.

Daugiausia pataiko: Nikola Jokic

„Vyrukas du su puse mėnesio sėdėjo ant sofos ir laukė skambučio, kuris tylėjo. Sunku net pagalvoti apie tai. Austinas Riversas yra geras žaidėjas, prieš atvykstant prieš mus jis jau buvo sužaidęs 45 atkrintamųjų mačus ir mums pasisekė, kad jis yra čia“, – po rungtynių kalbėjo „Nuggets“ strategas Michaelas Malone'as.

Portlando komandai Lillardas per 39 minutes pelnė 37 taškus (10/15 dvit., 5/16 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Blazers“: Damianas Lillardas 37 (10/15 dvit., 5/16 trit., 5 rez. perd.), C.J. McCollumas 22 (5/10 dvit., 3/10 trit., 9 atk. kam.), Normanas Powellas 18 (6/8 dvit., 2/6 trit., 2 blok.), Carmelo Anthony 17 (4/8 trit.), Jusufas Nurkičius 13 (5/9 dvit., 13 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 36 (8/16 dvit., 4/7 trit., 8/8 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Austinas Riversas 21 (5/10 trit.), Michaelas Porteris 15 (3/5 trit., 5 atk. kam.), Aaronas Gordonas 13 (3/8 dvit.), Facundo Campazzo 11 (2/6 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), JaMychalas Greenas (2/3 trit., 5 atk. kam.), Monte Morrisas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 8.