Giannis Antetokounmpo surinko trigubą dublį, o graiko vedami Milvokio „Bucks“ tiesiausiu keliu žengė į Rytų konferencijos pusfinalį.

Taškai 20
Taiklumas 8-18
Atkovoti kamuoliai 12
Rezultatyvūs perdavimai 15

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai išvykoje 120:103 (22:26, 35:38, 34:21, 29:18) susitvarkė su Majamio „Heat“ ir seriją iki keturių pergalių laimėjo sausu rezultatu 4-0.

Praėjusių metų Rytų konferencijos pusfinalyje „Heat“ Milvokio ekipą buvo įveikusi 4-1 ir nužygiavo iki pat finalo, kur nusileido Los Andželo „Lakers“ krepšininkams.

Šio sezono antrajame etape „Bucks“ susitiks su Bruklino „Nets“ – Bostono „Celtics“ poros nugalėtoju. Šiuo metu „Nets“ serijoje pirmauja 2-1.

Antetokounmpo per 36 minutes pelnė 20 taškų (8/14 dvit., 0/4 trit., 4/6 baud.), atliko 15 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 12 kamuolių, blokavo 2 metimus ir 2 sykius suklydo.

„Bucks“ dviženklę persvarą jau buvo įgiję trečiajame kėlinyje (86:74), bet „Heat“ ketvirtį užbaigė atkarpa 11:5 ir prieš paskutines 12 minučių sumažino deficitą iki 6 taškų – 85:91.

Vis dėlto Milvokio krepšininkai geriau pradėjo ketvirtąjį kėlinį. Antetokounmpo surinko keturis taškus paeiliui, Bobby Portis bei Brynas Forbesas smeigė po tritaškį ir svečiai susigrąžino dviženklį pranašumą – 101:90.

„Bucks“ galutinai seriją uždarė pačioje rungtynių pabaigoje. Antetokounmmpo pelnė keturis taškus iš eilės, Brookas Lopezas įkrovė iš viršaus bei pataikė puskablį ir likus žaisti pusantros minutės nugalėtojas nebekėlė klausimų – Milvokio klubas pirmavo 118:101.

Daugiausia pataiko: Bam Adebayo

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Lopezas per 29 minutes surinko 25 taškus (11/15 dvit., 3/3 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 2 blokus ir 2 klaidas.

„Heat“ gretose trigubą dublį surinko ir Jimmy Butleris, tačiau Majamio ekipos lyderio pataikymas vėl šlubavo.

Šįkart Butleris pelnė 12 taškų (4/13 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Heat“: Bamas Adebayo 20 (10/17 dvit., 14 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Kendrickas Nunnas 18 (5/9 dvit., 2/6 trit.), Tyleris Herro 14 (2/7 trit.), Goranas Dragičius 13 (4/7 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd.), Jimmy Butleris 12 (4/13 dvit., 10 atk. kam., 10 rez. perd.), Trevoras Ariza 11 (3/6 trit.), Andre Iguodala 8 (2/3 trit., 3 per. kam.).

„Bucks“: Brookas Lopezas 25 (11/15 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Brynas Forbesas 22 (7/14 trit.), Khrisas Middletonas (5/10 dvit., 2/6 trit., 11 atk. kam.) ir Giannis Antetokounmpo (8/14 dvit., 12 atk. kam., 15 rez. perd., 2 blok.) po 20, Bobby Portis 13 (3/7 trit.), Jrue Holiday 11 (4/10 dvit., 6 atk. kam., 9 rez. perd., 4 per. kam.).

Atrinkti (0) Visi (2)
kasioguru
sitos serijos maciau tik pirma maca ir atrode lyg kartotusi pernai metu vaizdelis, kai atejus playofam, Giannis pradeda laipiot i medi ir gaunasi snipstas. bet va kituose macuose nuslave Heatus, tai neaisku, ar cia Bucks pagerino zaidima, ar Heat ne tie pernyksciai, bet laimet sausai serija pries pernykscius finalininkus yra rimtas pareiskimas. ziuresim, kaip seksis su Nets, ten bus kitas stilius, bet gal Bucksam ir parankesnis.