Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Jonas Valančiūnas puikiai grūmėsi po krepšiais, bet jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ nesustabdė varžovų gynėjų tandemo ir aikštę paliko nuleistomis galvomis.

Rezultatyvūs perdavimai 8

NBA atkrintamųjų serijos trečiosiose rungtynėse „Grizzlies“ namuose 111:121 (22:34, 29:28, 34:34, 26:25) nusileido Jutos „Jazz“ ir atsidūrė besivejančių vaidmenyje – 1-2.

JV šeimininkams per 35 minutes pelnė 10 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė. Visus savo taškus uteniškis surinko per trečiąjį kėlinį.

Lietuvio +/- rodiklis, kartu su Ja Morantu, buvo prasčiausias komandoje – -22.

„Jazz“ nuo pirmųjų minučių uždavė toną rungtynėms ir greitai įgijo 15 taškų persvarą (34:19), kas leido jiems užtikrintai kontroliuoti mačą iki ketvirtojo kėlinio.

Vis dėlto šeimininkams pavyko kilti į lemiamą šturmą ketvirtajame kėlinyje, kai buvo greitai panaikintas dviženklis deficitas ir Morantas, likus žaisti 5 minutes, pirmą kartą išvedė „Grizzlies“ į priekį – 106:105.

Lemiamą žodį rungtynėse tarė Donovanas Mitchellas – du taškai su Valančiūno pražanga, tritaškis ir keturi baudų metimai per trumpą atkarpą sugrąžino svečiams dviženklį pranašumą – 119:109.

Po tokio Mitchello benefiso „Grizzlies“ atsitiesti nebesugebėjo, o „Jazz“ pergalę įtvirtino Mike'o Conley baudų metimai.

„Kai komandoje turi vyruką, kuris taip pasitiki savo komandos draugais ir yra toks kompetetyvus, žinai, kad įvyks dalykai, – apie Mitchellą sakė „Jazz“ vairininkas Quinas Snyderis. – Jis nebus sėkmingas kiekvienoje atakoje, bet net ir blogas epizodas jo neatbaidys imtis iniciatyvos.“

Gimimo vieta: Utena, Lietuva

Fantastiškai žaidęs Mitchellas aikštėje praleido 30 minučių, per kurias įmetė 29 taškus (7/13 dvit., 2/10 trit., 9/11 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Salt Leik Sičio ekipos gretose taip pat išsiskyrė Conley, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 27 taškai (1/6 dvit., 7/10 trit., 4/4 baud.), 6 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Šeimininkams Morantas surinko 28 taškus (8/16 dvit., 2/7 trit., 6/8 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus ir 4 klaidas per 40 aikštėje praleistų minučių.

„Grizzlies“: Ja Morantas 28 (8/16 dvit., 2/7 trit., 6/8 baud., 7 rez. perd., 4 kld.), Dillonas Brooksas 27 (10/17 dvit., 1/7 trit.), Graysonas Allenas 17 (5/8 trit.), Kyle'as Andersonas 11 (4/8 dvit., 1/5 trit., 13 atk. kam., 5 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 10 (5/7 dvit., 13 atk. kam., 5 rez. perd.), Jarenas Jacksonas 9 (1/5 trit., 9 atk. kam.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 29 (7/13 dvit., 2/10 trit., 9/11 baud., 5 rez. perd.), Mike'as Conley 27 (7/10 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Rudy Gobertas (7/8 dvit., 14 atk. kam., 4 blok.), Bojanas Bogdanovičius (2/3 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam.), Jordanas Clarksonas (2/7 trit.) po 15, Royce'as O'Neale'as 12 (4/7 trit., 7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (6)
JV
Tikrai nebus blogai, lad JV gaus atostogų... bet vis tiek norisi, kad laimėtų. Tik jauna komanda, dar trūksta protelio kartais. Brookso trys plytos pabaigoj buvo paskutiniai vinys į karstą. Kai reik taškų paleisti tritaškį tik atkovojus kamuolį nežinau, ar gerai. Kai JV aikštėj neduoti jam kamuolių irgi reik proto. Jis ten ne dėl gynybos juk. Dar Morant pikenrolas ok, bet Brookso siautėjimas nežinau ar geriau, už pasą JV.
Anon
Aisku teisejai Grizlius nuteisejavo siandien kai mitchellas trenkiasi i savo zaidejo uztvara ir gauna mesti tris baudas, bet ir Grizliu zaidejams bei treneriams akivaizdziai truksta saltakraujiskumo ir patirties. Antrose rungtynese jie per trecia kelini irgi panaikino dideli pranausuma, bet gale Jazz spurtavo, dabar vel. Grizo is -15, bet per 4 paskutines minutes vos 4 taskai ir daug padriku ataku. Valanciunas turi buti agresyvesnis pries Gobert nes Grizliams reikia kad flopu karalius prisirinktu prazangu, o gintis Jonui tikrai sunku, nes Jazz labai nepatogi komanda bet kurios komandos aukstaugiui, nes 3 zaidejai isrikiuoti kampuose, o pikenroluose su Gobertu nera kam jo perimti. Jei kilsi i virsu gausi dejima. Tritaskis vis didesne loterija nei dejimas i niekeno neginama krepsi ..
2021-05-30
+2
panasu kad grizliams greit atostogos laukia.. royce oneal puikiai zaidzia, o kazkada vos zalgiryje nenutupe.
2021-05-30
+1
Grizzlies
Turbut ir Bus vienintele Pergale Be Mitchello Nors ir pavyko grizti i kova bet neuzteko iki galo suzaistoli Geriau Jazz pabaiga suzaide