Įprastai Portlande skanduočių susilaukia Damianas Lillardas, tačiau šį kartą visas šviesas į save atkreipė Normanas Powellas.

Taškai 29
Taiklumas 11-15
Atkovoti kamuoliai 2
Rezultatyvūs perdavimai 1

Snaiperis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes atkrintamosiose, o jo vedama Portlando „Trail Blazers“ savo aikštėje 115:95 (32:24, 25:23, 36:19, 22:29) sutriuškino Denverio „Nuggets“ ir išlygino serijos rezultatą – 2-2.

Powellas per 34 minutes pelnė 29 taškus (7/11 dvit., 4/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir blokavo 2 metimus, o jam paliekant aikštę „Moda Center“ skandavo jo vardą ir pavardę.

„Myliu tokias rungtynes, tokius momentus, – po mačo sakė Powellas. – Tai momentas, kai niekas kitas nerūpi ir skanduotės man tikrai sukėlė šypseną. Vis dėlto reguliariojo sezono metu tu dažniau atkreipi dėmesį į statistiką, bet atkrintamosiose yra tik vienas svarbus dalykas – pergalė.“

O pergalę „Blazers“ pasiekė užtikrintu būdu, rungtynių baigtį dar nulėmę trečiajame kėlinyje. Po pirmosios mačo dalies dviženklį pranašumą turėję šeimininkai (57:47) trečiąjį kėlinį pradėjo 10:0 (67:47), o po 36 minučių kovos triuškino savo oponentus – 93:66.

Šį kartą nugalėtojams neprireikė ir ryškesnio Lillardo indėlio puolime – 10 taškų (0/4 dvit., 1/6 trit., 7/7 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 10 rezultatyvių perdavimų per 31 minutę.

„Jei kas būtų pasakę, jog Lillardas pataikys 1 metimą iš 10 ir mes būsime sutriuškinti, nebūčiau tuo patikėjęs. Galbūt tai bus pavojaus skambutis starto penketui, kuris turi žaisti kiečiau, nes to šįvakar nebuvo“, – sakė „Nuggets“ strategas Michaelas Malone'as.

Svečiams Nikola Jokičius per 27 minutes surinko 16 taškų (6/14 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.) ir 9 atkovotus kamuolius.

„Blazers“: Normanas Powellas 29 (7/11 dvit., 4/4 trit., 2 blok.), C.J. McCollumas 21 (7/13 dvit., 2/6 trit., 8 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 17 (6/7 dvit., 5/8 baud., 6 atk. kam., 2 blok.), Carmelo Anthony 12 (2/5 trit.), Damianas Lillardas 10 (1/6 trit., 7/7 baud., 8 atk. kam., 10 rez. perd.), Robertas Covingtonas 9 (2/5 trit., 9 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 16 (6/14 dvit., 9 atk. kam.), Facundo Campazzo (2/7 trit., 7 rez. perd.), Monte Morrisas (3/8 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd.) po 12, JaMychalas Greenas 11 (5 atk. kam.), Markusas Howardas (3/10 trit.), Paulas Millsapas (6 atk. kam.) po 9, Austinas Riversas 8 (2/3 trit.).