Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Po ilgosios pertraukos dominavusi Atlantos „Hawks“ atsidūrė per žingsnį nuo NBA atkrintamųjų antrojo etapo.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Trae Youngas pelnė 27 taškus, o „Hawks“ ketvirtose serijos rungtynėse namuose 113:96 (25:26, 28:23, 35:22, 25:25) įveikė Niujorko „Knicks“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3-1.

Penktasis ir galbūt lemiamas serijos mačas Niujorke vyks naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį 2.30 val. Lietuvos laiku.

Po dviejų kėlinių „Hawks“ turėjo tik 4 taškų persvarą (53:49), bet trečiąjį kėlinį laimėjo 13 taškų pranašumu (35:22) bei padėjo pergalės pamatus.

Ketvirtajame kėlinyje „Hawks“ persvara pasiekė 26 taškų ribą.

Atlantos komandai Trae Youngas pelnė 27 taškus (5/7 dvit., 4/14 trit., 5/5 baud.) ir pridėjo 9 rezultatyvius perdavimus.

Johnas Collinsas per 28 minutes pelnė 22 taškus (4/7 dvit., 2/3 trit., 8/8 baudų) ir atkovojo 8 kamuolius.

Niujorko ekipos gretose išsiskyrė R.J. Barrettas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 21 taškas (6/9 dvit., 2/6 trit., 3/4 baudų), 6 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Julius Randle'as pelnė 23 taškus, bet įmetė tik 5 dvitaškius iš 15. Puolėjas taip pat atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“: Trae Youngas 27 (9 rez. perd.), Johnas Collinsas 22 (4/7 dvit., 2/3 trit., 8/8 baud., 8 atk. kam.), Danilo Gallinari 21 (5/5 dvit., 8/8 baud.), Bogdanas Bogdanovičius 12 (4/9 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Kevinas Huerteris 11 (3/5 trit.), Clintas Capela 10 (4/6 dvit., 15 atk. kam.).

„Knicks“: Juliusas Randle'as 23 (5/15 dvit., 2/4 trit., 7/9 baud., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), R.J. Barrettas 21 (6/9 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Derrickas Rose'as 18 (5/11 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd.), Obi Toppinas 13 (4/5 dvit.), Alecas Burksas 12 (2/6 trit., 6 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (2)
TJ
Keistas mačas. Statistika panaši, bet skirtumas 20 taškų. Galėjo būti ir 30, jei Hawks būtų norėję. Knicks susispaudė po krepšiu, o Hawks pastoviai mėtė trajakus. Jie neblogai pakrito ir viskas. Prieš Randle vėl buvo dvigubinama gynyba, jis atrodė surankintas, turėjo mest sunkius metimus arba pasuot. Beje, Knicks kamuolys gerai judėjo šį kartą. Matyt Thibodeau padirbėjo akcentuodamas tai. Buvo daug pasų. Bet Hawks darė tą patį. Be to, jie daug taškų pelnė veržiantis gražindami kamuolį laisvam prie tritaškio. Hawks treneris per pertraukėles net nebraižydavo schemų, apsiribojo patarimais kaip gintis, pvz nemeskit iš karto, sukit kamuolį kol kas nors bus visiškai laisvas. Beje, buvo įdomus momentas rungtynėse, teisėjai sušvilpė, kad Randle iškovojo pražangą. Turėjo mest baudas, bet treneris pakvietė į pertraukėlę. Kol vyko pertraukėlė, teisėjai peržiūrėjo video, atšaukė Hawks pražangą ir dar dave Randle pražangą puolime. Europos krepšinyje tai būtų neįmanoma, nes teisėjų sprendimus po švilpuko atšaukti draudžia taisyklės.