Jonas Valančiūnas surinko trečiąjį dvigubą dublį 2020-2021 metų atkrintamosiose, tačiau tai jo atstovaujamos Memfio „Grizzlies“ neišgelbėjo.

Taškai 30
Taiklumas 8-22
Atkovoti kamuoliai 2
Rezultatyvūs perdavimai 8

Tenesio valstijos klubas savo aikštėje 113:120 (31:34, 23:25, 33:41, 26:20) krito prieš Jutos „Jazz“ ir serijoje atsidūrė ant prarajos ribos – 1-3.

Penktosios serijos ir galbūt paskutinės Valančiūno sezono rungtynės NBA įvyks Jutoje trečiadienį 23 valandą.

JV aikštėje praleido 35 minutes, per kurias įmetė 14 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 12 kamuolių. Lietuvis taip pat atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkus bandė traukti De'Anthony Meltonas, per 8 minutes pelnęs 15 taškų – 106:109. Vis dėlto „Jazz“ pelnė 7 taškus paeiliui ir Valančiūno dvitaškis intrigos nebeatkūrė – 108:116.

„Negali būti jokio nusivylimo, kai duodi gerą kovą geriausiai NBA komandai, – sakė „Grizzlies“ strategas Tayloras Jenkinsas. – Jie turėjo visur po atsakymą, nors mes atidavėme viską, ką galėjome.“

Nugalėtojams Donovanas Mitchellas pelnė 30 taškų (6/15 dvit., 2/7 trit., 12/13 baud.) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus per 35 aikštėje praleistas minutes.

„Turime grįžti į Jutą ir pasirūpinti, kad viskas ten ir baigtųsi. Čia turi būti mūsų koncentracija“, – teigė Mitchellas.

Valančiūno tiesioginis oponentas Rudy Gobertas per 32 minutes surinko 17 taškų (5/9 dvit., 7/9 baud.), 8 atkovotus kamuolius ir 2 blokus.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidęs Ja Morantas pasižymėjo 23 taškais (7/14 dvit., 1/7 trit., 6/8 baud.), 6 atkovotais kamuoliais ir 12 rezultatyvių perdavimų per 43 minutes.

„Grizzlies“: Ja Morantas 23 (7/14 dvit., 1/7 trit., 12 rez. perd.), Dillonas Brooksas (7/14 dvit.) ir Jarenas Jacksonas (6/8 dvit., 3/10 trit.) po 21, De'Anthony Meltonas 15, Jonas Valančiūnas 14 (6/9 dvit., 12 atk. kam.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 30 (6/16 dvit., 12/13 baud., 8 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 24, Rudy Gobertas 17 (7/9 baud., 8 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 13, Mike'as Conley 11.

Atrinkti (0) Visi (12)
Antanas
Sėkmės visiems šaunuoliams kovotojams labai visus palaikau.
2021-06-01
+1
Gag
Floperiui siandien nebuvo geriausios rungtynes, net kamuoliu nenuseme. Pervertintas baisiai tas ju gobertas. be Mitchelo juta visiskai niekas, toliau antro roundo neis
2021-06-01
+1
Grizliams patekimas i playoffus jau yra pasiekimas. Tai komandai reikia stabilaus all staro gerai metancio is triju, kad patekt i antra rounda. Bus idomu pamatyt ar komanda rimtai masto apie pasiekimus ar tiesiog kaip sudas vandeny pludurious taupydami pinigus.
ANON
is kur cia istraukete, kad treciadieni 23 val. As apsidziaugiau, kad pagaliau bus galima issimiegoti, o nei velnio. Penktos rungtynes Jutoje ketvirtadienio ryta 4:30
2021-06-01
+1
man tai keista kad jonas praktiskai nemeta baudu. ar tai todel kad jis bijo agresyviau zaist baudos aikstelej ar ant jo nesvilpia prazangu?
ciongas
Jonas žaidžia gerai, nes Jober šiuo metu geriausias NBA centras ir tų kamuolių Jonas gauna nedaug. Jų komanda tokie begalviai ir jokių šansų jie jau nebeturi. O mums tai į naudą, nes Jonas galės pailsėti.
2021-06-01
+1
Bee
mieli zurnalistai... nu kodel, kodeeeeel jus visada norite mandrai tas savo negyvas antrastes sudeliot, bet neatkreipiat demesio, kad identiskai visi prasot ir gaunasi visai nebemandra. lieka vienas pralaimejimas iki iskritimo- komanda ant prarajos krasto (si naujiena ir apie baskonia); komanda pasiraso sutarti su labai garsiu zaideju- "bomba xxx komandoje" (pasidariau tris screenshotus is triju skirtingu portalu su praktiskai identiska antraste); lieka vienas atkovotas kamuolys/assistas iki triple double- "flirtavo su trigubu dubliu" ir t.t.t.t. Jus ka, galvojat niekas neskaitys jei normalia antraste parasytumet? cia bicai apie kasi ateina paskaityt