Panevėžio „Lietkabelis“ pergalingai pradėjo kovą dėl Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalių.

Nenado Čanako auklėtiniai namuose 87:74 (14:21, 25:14, 23:25, 25:14) pranoko Utenos „Juventus“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidęs Džordže Gagičius per 28 minutes pelnė 24 taškus (10/13 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, suklydo 4 sykius bei surinko 28 naudingumo balus.

Puolėjui tai buvo geriausios rungtynės vilkint „Lietkabelio“ marškinėlius.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Lietkabelis“ turėjo 5 taškų pranašumą (74:69), tačiau Gytis Masiulis smeigė tritaškį bei realizavo baudas, o „Juventus“ užstrigo puolime ir likus žaisti 2,5 minutės šeimininkai įgijo 8 taškų persvarą – 79:71.

Neilgai trukus Paulius Valinskas realizavo dvitaškį, Gagičius pridėjo tikslią baudą ir prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei nugalėtojas klausimų nebekėlė – „Lietkabelis“ pirmavo 82:72.

Masiulis prie pergalės pridėjo 17 taškų (2/8 dvit., 3/3 trit., 4/4 baud.), 12 sugriebtų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką, 4 išprovokuotas pražangas, 1 klaidą bei 30 naudingumo balų.

„Lietkabeliui“ šį vakarą nepadėjo rezultatyviausias komandos žaidėjas Kyle‘as Vinalesas, kuris buvo suspenduotas už vidinių klubo taisyklių pažeidimą.

„Juventus“ ekipą paskui save tempė Bryantas Crawfordas, kuris pelnė 22 taškus (6/6 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, tačiau 6 sykius suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Būtent klaidos šį vakarą žudė Utenos klubą. „Juventus“ prarado 24 kamuolius, kuomet „Lietkabelis“ – 13.

Į „Juventus“ rikiuotę po daugiau nei mėnesio pertraukos sugrįžo Martynas Gecevičius. Jis šį vakarą surinko 7 taškus (2/4 dvit., 1/5 trit.), 3 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus bei 8 naudingumo balus.

Utenos ekipai šiose rungtynėse vis dar nepadėjo Martynas Paliukėnas, Vaidas Kariniauskas ir Ignas Vaitkus.

„Cido“ arenoje šį vakaro susirinko viso labo 97 žiūrovai, nors pagal naujausias taisykles, rungtynes gyvai stebėti galėjo 2 tūkst. žmonių.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius 24 (10/13 dvit., 4 rez. perd., 4 kld., 28 naud.), Gytis Masiulis 17 (2/8 dvit., 3/3 trit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 30 naud.), Paulius Valinskas 14 (3/7 dvit., 5/6 baud.), Margiris Normantas 13 (3/7 dvit., 2/7 trit., 5 rez. perd.), Marius Valinskas 9, Vytenis Lipkevičius 7 (6 atk. kam.).

„Juventus“: Bryantas Crawfordas 22 (6/6 dvit., 3/5 trit., 5 rez. perd., 6 kld.), Mindaugas Kupšas 15 (6/6 dvit., 2 blok.), Vytautas Šulskis 11 (2/5 trit.), Žygimantas Skučas 8 (6/7 baud., 6 kld.), Martynas Gecevičius 7 (1/5 trit.).