Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Po pralaimėto Graikijos lygos pusfinalio vėluojančiais atlyginimais neapsikentę Atėnų AEK krepšininkai kartu su Jonu Mačiuliu mąstė apie bronzinės serijos boikoitą, tačiau po pokalbio su vadovybė žengė į paskutinį sezono etapą.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Pirmajame serijos mače lietuvio ekipa Patruose 73:77 (18:19, 14:21, 23:21, 18:16) nusileido vietos „Promitheas“ ir kovoje iki trijų pergalių dabar atsilieka 0-1.

Penktadienį antrasis susitikimas bus žaidžiamas Atėnuose.

Mačiulis per 21 minutę įmetė 5 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus.

Patrų klubą į priekį vedė Jerianas Grantas, per 36 minutes pelnęs 20 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 7/7 baud.), atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 5 ir perėmęs 3 kamuolius, išprovokavęs 9 pražangas bei surinkęs 33 naudingumo balus.

„Promitheas“: Jerianas Grantas 20 (7 rez. perd.), Dimitrios Agravanis 15, Michalis Lountzis 12 (9 atk. kam.).

AEK: Kostas Gontikas 14 (11 atk. kam.), Nikos Zisis 12, Linos Chrysikopoulos (7 atk. kam.) ir Nikos Gkikas – po 11.

MIN: 23.89
PTS: 6.73 (46.67%)