Nuotr.: Imago Images – Scanpix
Nuotr. Imago Images – Scanpix

Įtemptą kovą iki paskutinių sekundžių laimėjęs Miuncheno „Bayern“ atsidūrė per vieną pergalę nuo Vokietijos čempionato finalo.

Daugiausia pataiko: Jalen Reynolds

Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose 81:78 (19:21, 18:18, 22:14, 22:25) palaužė Liudvigsburgo „MHP Riesen“ krepšininkus ir serijoje iki 3 pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Pirmąjį serijos mačą 101:98 namuose laimėjo Liudvigsburgo klubas, antrosiose rungtynėse „Bayern“ atsirevanšavo 82:72.

Į pergalę Miuncheno klubą vedė Vladimiro Lučičiaus ir Wade'o Baldwino duetas.

Lučičius per 28 minutes surinko 22 taškus (2/5 dvit., 3/5 trit., 9/11 baud.), atkovojo 5 bei prarado 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus pažeidė taisykles.

Baldwinas taip pat pridėjo 22 taškus (2/7 dvit., 4/8 trit., 6/8 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

„MHP Riesen“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo įspūdingą pasirodymą surengęs Jaleenas Smithas. Amerikietis per 37 minutes atseikėjo 29 taškus (3/7 dvit., 5/8 trit., 8/9 baud.), atkovojo 8 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo bei 4 kartus pažeidė taisykles.

Ketvirtasis ir galbūt paskutinysis serijos mačas įvyks birželio 4-ąją Miunchene.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas (5 kld., 4/8 trit.) ir Vladimiras Lučičius (5 atk. kam.) po 22, Leonas Radoševičius 13 (8 atk. kam.), Paulis Zipseris 10 (5 atk. kam.).

„MHP Riesen“: Jaleenas Smithas 29 (5/8 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), Jonahas Radebaughas 18, Jamelas McLeanas 11.