Jonas Valančiūnas ir jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ komanda užbaigė 2020-2021 m. sezoną.

Taškai 30
Taiklumas 11-16
Atkovoti kamuoliai 6
Rezultatyvūs perdavimai 10

Tayloro Jenkinso auklėtiniai išvykoje 110:126 (27:47, 24:28, 25:31, 34:20) nepasipriešino Jutos „Jazz“ krepšininkams ir pirmojo atkrintamųjų etapo seriją pralaimėjo 1-4.

„Jazz“ Vakarų konferencijos pusfinalyje susitiks su Los Andželo „Clippers“ – Dalaso „Mavericks“ poros nugalėtoju. Šiuo metu šioje serijoje „Mavericks“ pirmauja 3-2.

Tarp „Grizzlies“ lyderių buvęs Valančiūnas per 27 minutes pelnė 18 taškų (6/9 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 4 sykius suklydo. Šią statistiką lietuvis surinko per tris kėlinius.

Geriausius karjeros rodiklius fiksavęs Valančiūnas reguliariajame sezone rinko po 17,1 taško, 12,5 atkovoto kamuolio ir 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

Atkrintamųjų serijoje su „Jazz“ lietuvio statistika siekė 15 taškų, 9,8 sugriebto kamuolio bei 2,6 rezultatyvaus perdavimo.

Jutos ekipa jautį už ragų griebė nuo pirmųjų minučių. Royce‘as O‘Neale‘as smeigė tritaškį, Donovanas Mitchellas atliko reidą link krepšio, Bojanas Bogdanovičius atseikėjo du tolimus metimus iš eilės, o „Jazz“ spurtavo 17:5 ir jau pirmajame kėlinyje komandas skyrė 21 taškas – 40:19.

Per likusią rungtynių dalį Jutos komandos persvara tik augo, o didžiausią pranašumą „Jazz“ buvo įgiję trečiajame kėlinyje, kuomet pirmavo 91:56.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Donovanas Mitchellas, kuris per 29 minutes pelnė 30 taškų (6/8 dvit., 5/8 trit., 3/3 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei 3 sykius suklydo.

Gimimo vieta: Utena, Lietuva

„Grizzlies“ gretose Ja Morantas per 40 sužaistų minučių pelnė 27 taškus (6/13 dvit., 5/9 trit.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 7 kamuolius ir 5 sykius suklydo.

Dillonas Brooksas pridėjo 27 taškus (6/13 dvit., 3/5 trit., 6/7 baud.), 5 sugriebtus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Jazz“ šiose rungtynėse pataikė 17 tritaškių iš 44 (39 proc.), kuomet Memfio ekipa – 14 iš 39 (36 proc.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 30 (6/8 dvit., 5/8 trit., 6 atk. kam., 10 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 24 (6/8 dvit., 3/12 trit., 4 kld.), Rudy Gobertas 23 (10/13 dvit., 15 atk. kam., 3 blok.), Royce'as O'Neale'as (4/4 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam., 4 per. kam.) ir Bojanas Bogdanovičius (3/8 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.) po 17, Mike'as Conley 7.

„Grizzlies“: Ja Morantas (6/13 dvit., 5/9 trit., 7 atk. kam., 11 rez. perd., 5 kld.) ir Dillonas Brooksas (6/13 dvit., 3/5 trit., 6/7 baud., 5 atk. kam.) po 27, Jonas Valančiūnas 18 (6/9 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Jarenas Jacksonas 15 (4/5 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam., 3 blok.).

asas
gerai kad ne sirvydzio lyderyste (Ja Morant niekas pagal JV)
2021-06-03
-2
Lol
eik eik, tau turbut lukas lekavicius kur kas geresnis nei tas "Niekas" vardu Ja morant :DDD
2021-06-03
Anon
Pervarge Meskinai. Jazz savaite ilsejosi, sugrizo Mitchellas, o Grizliams del covid sausio menesi kai nezaide 2 savaites paskutinius du reguliariojo sezono menesius teko zaisti po 5 rungtynes per savaite, po to tas play-in. Brooksas, Morantas ir Valanciunas visose rungtynese zaide po 35-40 minuciu. Kas liecia Jazz tai jie turetu laimeti Vakarus, nes tai yra pagerinta Rockets versija su centru ir dar daugiau geru metiku. Kitoje serijoje kaip klounas ginantis nuo Jazz snaiperiu atrodys Jokiciius arba Nurkicius, tas pats laukia Aytono ir tik galbut Clippers kazkaip issigaudytu tuos metikus, bet Mavericks turbut jau si karta namie nepaleis.
2021-06-03
-1
kasioguru
5 varzybu per 7 dienas dar nezaide nieks, nesek pasaku.
2021-06-03
+3
Na
Taip ir turejo buti, kolkas ne Memfiui iveikt Jazz, vistik reguliaraus sezono nugaletoja. Pailset tures laiko Valanciunas, tada pirmyn i rinktine!