Atėnų „Panathinaikos“ dėjo pirmą žingsnį link Graikijos lygos čempionų titulo.

Pataiko: 0,0
Taiklumas: NAN,0%
Geriausias pasiekimas: 0
Blogiausias pasiekimas: 0

Odedo Kattasho auklėtiniai savo aikštėje 100:72 (24:8, 28:26, 27:13, 21:25) nepaliko vilčių „Lavrio“ krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį – 1-0.

„Pao“ smūgį varžovams sudavė jau pirmosiomis mačo minutėmis, kai rungtynes pradėjo atkarpa 19:2. Galutinai rungtynių laimėtojas išsisprendė trečiojo kėlinio pradžioje, kuomet šeimininkai spurtavo 13:0 – 65:34.

Nugalėtojų gretose universaliai žaidė Ioannis Papapetrou – 13 taškų (2/4 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), 6 atkovoti ir 4 perimti kamuoliai, 13 rezultatyvių perdavimų ir 34 naudingumo balai.

Antrosios serijos rungtynės Lavrije bus žaidžiamos šeštadienį.

„Panathinaikos“: Giorgos Papagiannis (7/9 dvit.) ir Kostas Mitoglou po 14, Aaronas White'as ir Ioannis Papapetrou (13 rez. perd., 34 naud.) po 13, Leonidas Kaselakis 10.

„Lavrio“: Glennas Cosey 15, Devinas Davisas 14 (8 atk. kam.), Jaredas Savage'as 13, Alpha Diallo 11, Vassilis Mouratos 10 (8 rez. perd.).