Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Kauno „Žalgiris“ (0-2) Eurolygos jaunimo turnyre Valensijoje lieka be pergalių.

Taiklumas 0-0

Vytauto Pliaugos auklėtiniai po permainingos kovos 63:65 (11:14, 11:19, 25:17, 16:15) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-1) krepšininkams ir prarado viltis patekti į kitą etapą. Trečiąjį grupės susitikimą su Vilerbano ASVEL kauniečiai sužais šeštadienį.

Įpusėjus trečiajam kėliniui Nikola Saranovičius pataikė dvitaškį ir padidino „Crvena Zvezda“ persvarą iki 15 taškų – 48:33.

Vis dėlto tuomet jaunieji žalgiriečiai atkuto. Kajus Leliukas pataikė dvitaškį, Kajus Kublickas realizavo baudas, o Motiejus Krivas smeigė tritaškį ir atkarpą 15:5 laimėję kauniečiai nurėžė deficitą iki 5 taškų – 45:50.

Bangą pagavęs „Žalgiris“ sėkmingą žaidimą perkėlė ir į ketvirtąjį kėlinį. Liutauras Lelevičius pataikė iš toli, dar vieną tritaškį bei dvitaškį pridėjo Dovydas Butka ir įpusėjus ketvirčiui jaunieji žalgiriečiai išsiveržė į priekį – 56:54.

Prasidėjus priešpaskutinei susitikimo minutei Lelevičius pelnė taškus iš po krepšio, tačiau jau kitoje aikštės pusėje 15-metis Nikola Topičius smeigė tritaškį ir sušvelnino „Crvena Zvezda“ atsilikimą iki 2 taškų (61:63).

Po šio epizodai žalgiriečiai rezultatyvaus išpuolio surengti nesugebėjo, o likus 45 sekundėms Ognjenas Matovičius atliko sėkmingą reidą link krepšio bei išlygino rezultatą – 63:63.

Pliauga paprašė minutės pertraukėlės, tačiau kamuolį iš užribio išsimetę žalgiriečiai iškart atidavę jį varžovams, kurie sugebėjo pasinaudoti dovanėle. Matovičius pataikė dvitaškį ir išvedė Serbijos ekipą į priekį – 65:63.

Kublickas dar bandė persverti rezultatą tritaškiu metimu, bet jis tikslus nebuvo. „Crvena Zvezda“ galėjo uždaryti rungtynes, bet Filipas Brankovičius įsigudrino pramesti iš po krepšio, o Lelevičius dar prieš nuaidint finalinei sirenai spėjo atlikti metimą iš aikštės vidurio, tačiau jis taip pat buvo netaiklus.

Kauniečių gretose naudingiausiai žaidęs Lelevičius per 26 minutes surinko 10 taškų (2/5 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 1 klaidą, 5 išprovokuotas pražangas bei 13 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“: Nikola Topičius 16 (6/7 dvit.), Nikola Saranovičius 12 (5/8 dvit., 7 rez. perd., 21 naud.), Filipas Brankovičius 11, Ognjenas Matovičius 10.

„Žalgiris“: Paulius Murauskas 13 (4/6 dvit., 1/7 trit.), Dovydas Butka 12, Liutauras Lelevičius 10.

Atrinkti (0) Visi (20)
TDaY
duxinami is kartos i karta
2021-06-04
-1
Vasia
Vadinasi neišmušo dar musu valanda,ko čia trydaliuojat,bus dar tu pergaliu ir auksu 🤠
2021-06-04
DANIJA baugina
Lūzeriu karta tesiasi jau 20 metu. Nei vieno bent puse beebio zaidejo neuzaugo dar siam tukstantmety. Galim nebent sienele statyt ir nubegt i kamputi kazka makaluot. Kamuolio varymas? Akiu nuo parketo pakelimas varantis? Bent pakenciamas metimas is toliau? Prasiverzimas ar bent biski atletizmo? Is 4 zaideju skillsu gal koki pusetina sluba Siskauska ar Stomberga ir sulypdytume, nedaugiau.. Kai galvoji, kad jau DUGNAS, pasirodo cia tik eilinis laiptelis zemyn..
-1
padekokim Saboniui&co uz "puikius" desimties metu darbo rezultatus, sitie vaikai butent ir yra jo valdymo epochos vaisius.
Sultonas
Vakar 16mečiai sutriuškino musu 18mečiu žvaigždes. Šiandien 15metis nuskandino juos :D Reiks butinai interviu paimti po turnyro iš etatiniu žvagždžiu Murausko ir Lelevičiaus ,ka jie galvoja veikti su milijardais kuriuos uždirbs :D
2021-06-04
-3
kas sugalvojo
ta keista strategija ar ar ugdymo sistema, kad jaunimui pergales nesvarbu? Vakar net Javtokas postringavo: kad svabru zaisti , tobuleti, o pergales ateis veliau, kai jaunimas ismoks zaisti krepsini :))) Kodel iki 2015m -2016m pergales buvo? O dbr viskas nuciuoze zemyn? Ar tai tik kartu klausimas? Nemanau!!! Jei jaunuolis nemoka laimeti budamas 15-os, kaip jis ismoks budamas 25? laimi charkateris, mentalitetas ir galva .... Paradoksas , kad mes gauname visur : ir jaunimo , ir suaugusiu krepsini ...