Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Paulius Murauskas pelnė 27 taškus, tačiau jo vedami Kauno „Žalgirio“ (0-3) dubleriai Eurolygos jaunimo turnyrą Valensijoje užbaigė be pergalių.

Taiklumas 0-0

Vytauto Pliaugos auklėtiniai po permainingos kovos 82:84 (23:23, 15:13, 17:28, 27:20) nusileido Vilerbano ASVEL (2-1) krepšininkams.

Pralaimėjusiems Murauskas per 28 minutes pelnė 27 taškus (9/13 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 31 naudingumo balą.

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms ASVEL turėjo 12 taškų pranašumą (80:68), tačiau žalgiriečiai nepasidavė, atsakė spurtu 9:0 ir po Murausko baudų metimų, likus pusantros minutės, priartėjo iki 3 taškų (77:80).

Netrukus Kenny Kasiama pataikė dvitaškį su pražanga, Murauskas atsakė tolimu metimu, ASVEL suklydo, Titas Sargiūnas pridėjo dvitaškį bei likus 16 sekundžių „Žalgiris“ turėjo minimalų deficitą (82:83).

Kitoje atakoje Ugniaus Jaruševičiaus pražanga pasiuntė Romainą Parmentelotą prie baudų linijos. Pastarasis pataikė tik vieną baudą (84:82), kauniečiai atkovojo kamuolį ir turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau Radvilo Kneižio bei Murausko tritaškiai skriejo pro šalį.

Nugalėtojų gretose ryškiausiai žibėjo Kasiama, kuris per 39 minutes įmetė 23 taškus (8/14 dvit., 0/1 trit., 7/9 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

Savo pasirodymą Eurolygos „Žalgirio“ dubleriai užbaigė be pergalių ir A grupėje užėmė paskutinę vietą.

„Žalgiris“: Paulius Murauskas 27 (6 atk. kam.), Kajus Kublickas 11 (5 rez. perd.), Liutauras Lelevičius 9 (4 atk. kam.), Dovydas Butka ir Titas Sargiūnas (5 kl., 4 rez. perd.) po 7.

ASVEL: Kenny Kasiama 23 (5 atk. kam., 8/14 dvit.), Kymany Houinsou 16 (12 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kl.), Killianas Malwaya 11 (4/7 dvit.), Noah Manet 9, Francois Wibaut 8.