Nuotr.: Zuma press – Scanpix
Nuotr. Zuma press – Scanpix

Lemiamose Ispanijos lygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Barcelona“ įrodė savo pranašumą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 94:73 (25:21, 20:17, 37:14, 12:21) susitvarkė su Badalonos „Joventut“, laimėjo seriją 2-1 ir žengė į pirmenybių pusfinalį.

Pusfinalyje Šaro kariaunos lauks Tenerifės „Lenovo“ barjeras.

Rungtynių kontrolę „Barca“ perėmė trečiajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 30:8 ir įgijo triuškinamą pranašumą – 82:52.

Per pirmus du kėlinius šeimininkams apčiuopiamo pranašumo įgyti nepavyko (45:38), nors per juos 14 taškų surinko Pau Gasolis. Po pertraukos veteranas taškų nebeįmetė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Kyle'as Kuričius – 22 taškai (2/2 dvit., 6/6 trit.) ir 24 naudingumo balai per 16 minučių.

„Barcelona“: Kyle'as Kuričius 22 (16 min., 6/6 trit., 24 naud.), Pau Gasolis 14 (6/6 dvit., 22 naud.), Brandonas Daviesas 13, Cory Higginsas 10.

„Joventut“: Ante Tomičius 17, Vladimiras Brodzianskis 11, Nenadas Dimitrijevičius 10 (6 rez. perd.).