Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Stambulo „Anadolu Efes“ atsidūrė per žingsnį nuo Turkijos lygos čempionų titulo.

Daugiausia pataiko: Nando De Colo

Eurolygos čempionai savo aikštėje 95:73 (23:19, 18:18, 23:19, 31:17) susitvarkė su Stambulo „Fenerbahče“ ir serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2-0.

Trečiosios ir galbūt lemiamos finalo serijos rungtynės įvyks pirmadienį.

Likus 6 minutėms Nando De Colo priartino svečius iki dviejų taškų (71:73), tačiau tuomet Ergino Atamano vyrai parodė savo galybę ir dvikovą užbaigė spurtu 22:2.

Nugalėtojams Rodrigue'as Beaubois per 31 minutę įmetė 27 taškus (4/8 dvit., 4/6 trit., 7/7 baud.) ir surinko 23 naudingumo balus.

Vasilije Micičius šeimininkams per 31 minutę surinko 23 taškus (5/9 dvit., 4/9 trit., 1/1 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus ir 25 naudingumo balus.

Svečių gretose Edgaras Ulanovas nebuvo registruotas rungtynėms.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 27 (4/6 trit., 7/7 baud., 23 naud.), Vasilije Micičius 23 (4/9 trit., 7 rez. perd., 25 naud.), Chrisas Singletonas 15 (22 naud.), Shane'as Larkinas 11.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 14 (6 rez. perd., 23 naud.), Marko Guduričius 13 (5 rez. perd.), Danilo Barthelis 9.