Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Įspūdingai namų arenoje pasirodęs Panevėžio „Lietkabelis“ dominuojančiu žaidimu susigrąžino persvarą kovoje dėl LKL bronzos.

Fotogalerija

Vienu metu pirmavę net 36 taškais, Nenado Čanako auklėtiniai 112:82 (22:15, 37:19, 28:24, 25:24) nepaliko jokių vilčių Utenos „Juventus“ ir serijoje iki trijų pergalių įgijo pranašumą 2-1.

Trečiadienį ketvirtasis mačas vyks Utenoje.

„Praėjo pirma minutė ir akimis ieškojau, kur autobuso vairuotojas, – spaudos konferencijoje kalbėjo Urbonas. – Norėjau važiuoti namo, nes viskas buvo aišku. Kai pažįstu savo komandą, tai buvo pabaiga. Tiesiog nebuvo energijos.

Manau, kad jautėsi nuovargis. Negaliu sakyti, kad mūsų įžaidėjas Bryantas Crawfordas buvo pavargęs, bet jis tiesiog pametė galvą, ir prie visko neturėjome įžaidėjo. Matėsi bendras pasyvumas ir dar be įžaidėjo – tai pabaiga. Gaila, kad nebuvo autobuso vairuotojo, būtume nutraukę ir važiavę namo.“

„Lietkabelio“ krepšininkai ėmė dominuoti antrajame ketvirtyje, per kurį pelnė 37 taškus ir į ilgąją pertrauką išėjo su 25 taškų persvara – 59:34.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai neapleido iniciatyvos ir ilgą laiką antroje dvikovos dalyje triuškino varžovus didesniu nei 30 taškų pranašumu.

„Kaip sakau visada, viskas prasideda nuo gynybos, – komentavo Nenadas Čanakas. – Sugebėjome gerai juos sustabdyti, spaudėme kamuolį ir susitvarkėme su kova dėl atšokusių kamuolių. Galų gale, susirinkome taškus greitose atakose, o kai sugebi išnaudoti greitus išpuolius, tada atsiveria keliai laisviems metimams. Bet tai tik 2-1 serija. Tai dar nieko nereiškia.“

Rezultatyvūs perdavimai 3

Rekordinė persvara siekė 36 taškus (97:61). Šimtąjį tašką likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutėms iki rungtynių pabaigos „Lietkabeliui“ pelnė Paulius Poška.

LKL sezono rezultatyvumo rekordas priklauso Kauno „Žalgiriui“, kuris į „Juventus“ krepšį sumetė 116 taškų.

„Juventus“ komandoje techninėmis pražangomis buvo nubausti Žygimantas Skučas, Marius Runkauskas ir Vytautas Šulskis bei komandos atsarginis suolelis.

Rungtynes „Cido“ arenoje stebėjo 203 žiūrovai.

Uteniškiai Panevėžyje prarado 22 kamuolius, kai šeimininkai 9.

„Lietkabelis“: Vytenis Lipkevičius (3/4 trit.) ir Paulius Valinskas (6/9 dvit.) po 16, Džordže Gagičius 15 (5/9 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Gytis Masiulis 14 (7/9 baud.), Gabrielius Maldūnas 11 (5/9 dvit.), Panagiotis Kalaitzakis (4/7 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.), Paulius Poška (2/3 trit.) po 10, Margiris Normantas (9 rez. perd.), Marius Valinskas (4 rez. perd., 3 per. kam.) po 7.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 16 (5/10 dvit., 6/7 baud., 6 atk. kam., 3 blok., 26 naud.), Martynas Gecevičius 14 (2/6 trit., 6/7 baud.), Marius Runkauskas 12 (2/4 trit.), Vytautas Šulskis 11 (1/5 trit.), Vaidas Čepukaitis 10 (6/6 baud., 5 atk. kam.), Žygimantas Skučas 9, Gintautas Matulis 8.

Trenerių komentarai:

Rungtynių momentai:

Atrinkti (0) Visi (11)
Vox
Urbonas žadėjo, kad žaidėjai "mirs" aikštėje, tsi ir mirė. O numirėliai krepšinio nežaidžia...
2021-06-06
+4
seniuk
na seniuk jei jau po pirmos minutes krauniesi manatkes namo tai apie ka mes cia kalbam.... gal jau metas padekoti kaip ir Petrauskui padekojo?
2021-06-06
Che che.....
Kiemo komandos turi geresni pataikymo vidurki negu Juventus. O ginybos lyginti su kiemo komandom negaliu, nes jos nera...
Babrungas
Tai kur Pradingo Crawfordas kad visi be ugneles Nedaug truko iki zalgirio 116 😁😁
2021-06-06
+4
Pakalu
Apskritai, kad įdomu žiūrėt kažkokią bronzinę serija ir dar iki 3 pergalių?? kam to reikia? užtektų vienų rungtynių arba išvis kad nebūtų.
2021-06-06
+2
ziauru
taigi lygai reikia situ rungtyniu,kad butu parodyti numatyti reklamu kiekiai sutartyse,kitaip sakant atidirbt remima reikia. Abydniausia,kad tie patys zaidejai LKLe sukasi ratu is vienos komandos i kita,ziurek kita sezona jau turbut koki runkauska,petrileviciu matysim su kita maike,cepukaitis va specialistas tokiu dalyku,zino krypti i prienus i utena ir malasi sekmingai tarp situ komandu,nkl atsarginio lygio grajokas
2021-06-06
+2
Rytietis
Jeigu ne teisejai tai Juve butu laimeje bent +15.
2021-06-06
+1
opa
gal neberukom?
2021-06-06
ziauru
Lklo atspindys sitos rungtynes,sita lyga turbut idomi tik komandu zaidejam,nes jie gauna didelius pinigus lietuvos mastu,o cia lygis tai jau atsiprasau,bet parodija