Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Puikiai rungtynes pradėjusi Atlantos „Hawks“ per pirmąjį kėlinį surinko 42 taškus ir dominavo Filadelfijoje, tačiau po ilgosios pertraukos paleido iniciatyvą ir gelbėjosi per paskutinę dvikovos minutę.

Rezultatyvūs perdavimai 10

„76ers“ priartėjus per tris taškus, Bogdanas Bodanovičius likus 41,4 sekundės smeigė tritaškį ir Atlantos komandai leido išsaugoti kontrolę, o pergalę išvykoje serbas įtvirtino baudos metimais 128:124 (42:27, 32:27, 25:29, 29:41).

„Hawks“ Rytų konferencijos pusfinalyje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis mačas naktį iš antradienio į trečiadienį taip pat vyks Filadelfijoje.

Likus rungtyniauti pusketvirtos minutės Kevinas Huerteris pelnė du taškus ir „Hawks“ buvo priekyje 118:104, bet tuomet beveik tris minutes strigo „76ers“ gynybos pinklėse ir nepelnė nė taško.

Tuo metu šeimininkai spurtavo 11:0 ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų – 115:118.

Chaotiškos atakos smaigalyje atsidūręs Bogdanovičius smeigė tritaškį, paskui Johnas Collinsas išprovokavo Joelio Embiido nesportinę pražangą ir „Hawks“ likus 16,5 sekundės vėl atitrūko 126:118.

Tada Benas Simmonsas ir Embiidas vos per šešias sekundes surinko šešis taškus bei „Wells Fargo Center“ arena pašėlo – 124:126. Pražanga sustabdytas Bogdanovičius realizavo abu metimus ir padėjo tašką – 128:124.

„Ačiū Dievui, jog mes prieš tai pirmavome daugiau nei 20 taškų“, – komentavo „Hawks“ gynėjas Huerteris.

„Hawks“ įsibėgėjus antrajam ketvirčiui pratęsė įspūdingą spurtą iki 17:0 ir pirmavo rekordine persvara – 53:27.

GM: 50

Bogdanovičius per 36 minutes pelnė 21 tašką (2/5 dvit., 5/12 trit., 2/2 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

Trae Youngo sąskaitoje – 35 taškai (7/12 dvit., 4/11 trit., 9/9 baud.) ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Mus vienija didelis pasitikėjimas vienas kitu, – sakė Youngas. – Aikštelėje kaunamės vienas už kitą ir smaginamės kartu. Visi esame susikoncentravę į bendrą tikslą.“

„76ers“ neišgelbėjo ir galingas Joelio Embiido žaidimas. Nepaisant menko menisko įplyšimo, puolėjas žaidė 38 minutes ir surinko 39 taškus (11/18 dvit., 1/3 trit., 14/15 baud.), 9 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

„Žaisti su įplyšusiu menisku nėra lengva, – pasisakė Embiidas. – Skausmas jaučiasi, tai – normalu. Viskas priklauso nuo to, kaip visa tai yra valdoma.“

„76ers“: Joelis Embiidas 39 (11/18 dvit., 14/15 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok., 4 kld., 38 naud.), Sethas Curry 21 (5/9 trit.), Tobiasas Harrisas 20 (7/9 dvit., 10 atk. kam., 3 per. kam., 27 naud.), Benas Simmonsas 17 (7/7 dvit., 3/10 baud., 10 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.), Matisse'as Thybulle 10 (2/4 trit.), Furkanas Korkmazas 7.

„Hawks“: Trae Youngas 35 (7/12 dvit., 4/11 trit., 9/9 baud., 10 rez. perd., 4 kld., 30 naud.), Bogdanas Bogdanovičius (5/12 trit., 5 rez. perd.), Johnas Collinsas (4/5 dvit., 3/4 trit.) po 21, Kevinas Huerteris 15 (3/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Clintas Capela 11 (5/9 dvit., 10 atk. kam.), Danilo Gallinari 9, Lou Williamsas 8 (2/4 trit.).

Rungtynių momentai:

Simonsas 3/10 baudos va ir pralaimetos rungtynes del vieno komandoje sudarankio,aisku kitais atspektais jis aikstele tas klaidas atperka bet.....Tokie zaidejai kaip Simons ar Gianis jeigu jie tik tureru normalu,stabilu metima.....Neabejoju abu galetume rinkti i TOP5 Nba zaidejus.Striptizo klubu karalius Hardenas teisingai tada pasake,kad pas jis 0 sklio,tik kunas kaip graiku dievo(cia perfrazuoju palei save citata) Visgi ju darbas pataikyti kamuoli i skyle,ko jie visiskai nesugeba...Is kur tokios spragos,kazkas matomai siu zaideju jaunystei tinkamai taip ir neistreniravo metimo.Nes abu zaidejai dominuoja tik del savo fiziniu savybiu.Trumpiau tariant,Superiniai Atlentai,vidutiniski krepsininkai.Apie ziedus jiems tik pasvajot,kad ir starai,per daug jie riboti zaidejai