Nuotr.: IPA-Scanpix
Nuotr. IPA-Scanpix

Antrąją pergalę iš eilės Italijos čempionato finalo serijoje iškovojo Bolonijos „Virtus“ ekipa.

Blogiausias pasiekimas: 0

Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai išvykoje 83:72 (16:21, 24:20, 18:18, 23:15) įveikė Milano „Armani Exchange“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-0.

Iki mačo pabaigos likus 6 minutėms Milano ekipa po Shavono Shieldso metimo persvėrė rezultatą savo naudai (64:63), tačiau „Virtus“ atsakė galingu spurtu 20:8 ir nužygiavo į pergalę.

Ryškiausiai „Virtus“ gretose žibėjo Teodosičius. Serbas per 23 minutes pelnė 21 tašką (1/3 dvit., 5/9 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 bei prarado 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius pažeidė taisykles ir surinko 21 naudingumo balą.

Milano ekipoje rezultatyviausiai žaidė 16 taškų (2/5 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.), 2 atkovotus bei 4 prarastus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 9 naudingumo balus surinkęs Shieldsas.

Trečiasis serijos mačas birželio 9-ąją bus žaidžiamas Bolonijoje.

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 16, Sergio Rodriguezas 13, Zachas LeDay 11, Malcolmas Delaney 10 (6 atk. kam.).

„Virtus“: Milošas Teodosičius 21 (5 rez. perd., 7 kld.), Giampaolo Ricci 15, Marco Belinelli 13, Kyle'as Weemsas 11.

Hm
Milano pataikymas iš žaidimo 4 kėlinį dvitaškiai 9.1% (11/1) tritaškiai 16,7% (6/1). Nenuostabu, kad pralošė