Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Joelis Embiidas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes atkrintamosiose, o jo vedama Filadelfijos „76ers“ Rytų konferencijos pusfinalyje atstatė lygybę.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Doco Riverso auklėtiniai namuose 118:102 (33:20, 24:35, 34:29, 27:18) pranoko Atlantos „Hawks“. Serijos iki keturių pergalių rezultatas šiuo metu yra lygus – 1-1. Trečiasis mačas Atlantoje bus žaidžiamas šeštadienio naktį.

Embiidas per 35 minutes pelnė 40 taškų (11/20 dvit., 2/5 trit., 12/16 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 3 sykius suklydo.

„76ers“ rungtynes perlaužė pačioje ketvirtojo kėlinio pradžioje. Dwightas Howardas įkrovė iš viršaus, Shake‘as Miltonas bei George‘as Hillas pridėjo po dvitaškį, o šeimininkai ketvirtį pradėjo spurtu 11:0 ir įgijo 18 taškų persvarą – 102:84.

„Hawks“ sunkiai taškus rinko ir aikštę grįžus starto penketo krepšininkams, o įpusėjus kėliniui Hillas pataikė dvitaškį, Embiidas pridėjo baudas ir „76ers“ persvara pasiekė 20 taškų ribą – 110:89. Atlantos ekipa per likusį laiką į rungtynes sugrįžti nebesugebėjo ir buvo priversta kapituliuoti.

„Kai tik priartėdavome, prarasdavome kamuolį arba neapsigindavome, – nusivylimo neslėpė „Hawks“ strategas Nate‘as McMillanas. – Neatlikome gero darbo gynyboje per visas rungtynes.“

Pirmajame susitikime šėlęs Trae Youngas šiąnakt buvo pristabdytas. Jaunasis gynėjas per 38 minutes pelnė 21 tašką (5/9 dvit., 1/7 trit., 8/9 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei 3 sykius suklydo.

„Gerai, kad laimėjome pirmąsias rungtynes, – teigė Youngas. – Be abejo, jie yra labai gera komanda ir šiuo metu turėti bent vieną pergalę jau yra šis tas.“

Danilo Gallinari pridėjo 21 tašką (2/6 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), 9 sugriebtus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“: Joelis Embiidas 40 (11/20 dvit., 2/5 trit., 12/16 baud., 13 atk. kam.), Tobias Harrisas 22 (11/18 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Sethas Curry 21 (3/7 dvit., 5/6 trit.), Shake'as Miltonas 14 (4/5 trit.).

„Hawks“: Danilo Gallinari (5/9 trit., 9 atk. kam.) ir Trae Youngas (5/9 dvit., 1/7 trit., 8/9 baud., 11 rez. perd., 4 kld.) po 21, Kevinas Huerteris 20 (5/5 dvit., 3/5 trit., 2 blok., 4 kld.), Bogdanas Bogdanovičius 14 (4/10 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam.), Clintas Capela 10 (5/7 dvit., 8 atk. kam.), Johnas Collinsas 8 (4/10 dvit., 10 atk. kam., 2 blok.).