Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Giannis Antetokounmpo ir Khrisas Middletonas kartu pelnė net 68 iš 86 komandos taškų, o svarbiausioje atakoje žodį tarė blankias rungtynes žaidęs Jrue Holiday.

Rezultatyvūs perdavimai 1

30-metis krepšininkas iš pradžių sėkmingai susitvarkė su Joe Harrisu, besiverždamas į baudos aikštelę meistriška verpste apėjo Bruce'ą Browną ir likus 11,4 sekundės pelnė taškus, išvedusius Milvokio „Bucks“ į pergalę namuose 86:83 (30:11, 15:31, 22:23, 19:18) prieš Bruklino „Nets“.

Namų tvirtovę apgynę Milvokio krepšininkai sumažino atsilikimą Rytų konferencijos pusfinalio serijoje iki 1-2.

Ketvirtasis mačas sekmadienį taip pat vyks Milvokyje.

Po Holiday taškų „Nets“ atakos smaigalyje atsidūrė Bruce'as Brownas, netaikliai atakavęs krepšį. Pražanga sustabdytas Middletonas realizavo abi baudas ir „Bucks“ atitrūko per vieną tolimą metimą – 86:83.

Po minutės pertraukėlės kamuolį prisiėmė Kevinas Durantas, kuris užspaustas kelių varžovų sugebėjo atlikti metimą iš tritaškio zonos, tačiau jis tikslo nepasiekė.

Holiday iki lemiamo momento iš žaidimo buvo pataikęs vos 3 metimus iš 13, o finišavo su 9 taškais (3/10 dvit., 1/4 trit.), 5 rezultatyviais perdavimais ir 4 atkovotais kamuoliais.

„Būtent toks šaltakraujiškas vyrukas jis ir yra, – apie savo auklėtinį pasisakė „Bucks“ vairininkas Mike'as Budenholzeris. – Gynyboje jis įdeda be galo daug darbo. O tai, kad jis prisiėmė kamuolį ir prasiveržė nepaisant klampios gynybos, mums reikėjo tokio momento iš Jrue. Ir jis atliko tai.“

Middletonas per 44 minutes įmetė 35 taškus (9/19 dvit., 3/6 trit., 8/9 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir 3 sykius suklydo.

Giannio sąskaitoje – 33 taškai (13/23 dvit., 1/8 trit., 4/9 baud.), 14 atkovotų kamuolių bei 5 klaidos.

„Kartu su Khrisu žaidžiame aštuonerius metus ir žinome, kokios svarbos tai yra rungtynės, todėl buvome tam pasiruošę, – apie duetą su Middletonu kalbėjo Antetokounmpo. – Sugebėjome kautis ir tuo pačiu įtraukti savo komandos draugus, kurių pagalba susikūrėme pozicijas ir pasiekėme pergalę. Tikėkimės, jog tai pavyks padaryti ir ketvirtajame mače.“

Trečiajame ketvirtyje konfliktas įsiplieskė tarp P.J. Tuckerio ir Duranto. Pastarąjį vaikęsis „Bucks“ puolėjas buvo nubaustas asmenine pražanga, su kuria nebuvo linkęs sutikti.

Emocijų apimtas Tuckeris priėjo prie Duranto ir beveik surėmęs galvą ėmė lieti žodžius. Žaidėjai ir personalas staigiai išskyrė krepšininkus bei didesnio incidento buvo išvengta.

Durantas per 45 minutes sumetė 30 taškų (7/14 dvit., 2/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

Kyrie Irvingas žaidė 43 minutes, per kurias surinko 22 taškus (7/14 dvit., 2/8 trit., 2/2 baud.).

„Įdomu tai, jog rungtynes pralaimėjome dėl savo puolimo, – po mačo komentavo „Nets“ strategas Steve'as Nashas. – Buvo sunkios rungtynės, nepagavome savo ritmo. Mūsų gynyba buvo solidi.“

Bruklino ekipa vertėsi be Jameso Hardeno (pakinklinės sausgyslės trauma) ir Jeffo Greeno (pėda).

Fantastiškai startavusi „Bucks“ pirmajame kėlinyje kirto varžovams atkarpa 30:9, bet tuoj pat praleido „Nets“ spurtą 22:3 ir šeimininkų pranašumas ištirpo iki 35:31.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 35 (9/19 dvit., 3/6 trit., 8/9 baud., 15 atk. kam., 31 naud.), Giannis Antetokounmpo 33 (13/23 dvit., 1/8 trit., 4/9 baud., 14 atk. kam., 5 kld.), Jrue Holiday 9 (3/10 dvit., 5 rez. perd.).

„Nets“: Kevinas Durantas 30 (8/20 dvit., 3/8 trit., 5/6 baud., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld., 29 naud.), Kyrie Irvingas 22 (7/14 dvit., 2/8 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Bruce'as Brownas 16 (8/15 dvit., 11 atk. kam.).

Paskutinės pustrečios minutės akimirkos:

Rungtynių momentai:

Atrinkti (0) Visi (8)
kasioguru
rezultatas kaip is 90-uju playofu, bet is tiesu daugiau del prasto puolimo, nei geros gynybos. Bucks ir vel nuviliantys, trecia sezona is eiles. nera tie Nets tokie monstrai, kad be Hardeno butu per metima nuo 3:0.
2021-06-11
-1
8x8
8 bucks zaide pries 8 nets.. o juventus 9se zaidzia lkl\'e ir didvyriais laikomi kokie jie gladiatoriai :DDDDDDDDD
2021-06-11
+1
to alioalio
cia jau playoofu stadija, abi komandos prisiminė, kad gynyba yra...
2021-06-11
+1
nini
Nors highlightus paziurek pries rasydamas, klisumas nelygu gynyba.
2021-06-11
+1
alioalio
kaip per 48min pelnyti tik 86-83 taskus..gedinga...ismoksta tegul metyti i karzinka