Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Kawhi Leonardas ir Paulas George‘as surinko beveik pusę Los Andželo „Clippers“ pelnytų taškų, o jų vedama Kalifornijos ekipa sušvelnino serijos rezultatą.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Ty Lue auklėtiniai namuose 132:106 (27:23, 37:26, 30:34, 38:23) susitvarkė su Jutos „Jazz“ ir serijoje iki keturių pergalių sušvelnino deficitą iki 1-2.

Leonardas šiose rungtynėse per 38 minutes pelnė 34 taškus (13/18 dvit., 1/6 trit., 5/5 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

George‘as prie pergalės pridėjo 31 tašką (6/14 dvit., 6/10 trit., 1/2 baud.), 5 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 4 klaidas.

„Neinu į „Mastros“ (kepsnių restoranas) užsisakyti kečupo, einu ten didkepsnio“, – paklaustas, ar tikėjosi tokių savo žvaigždžių pasirodymų, atsakė Lue.

„Abu suprantame, kad turime būti agresyvūs ir daryti viską, jog laimėtume, – teigė George‘as. – Visada turime išeiti su tokiu nusiteikimu ir užkurti komandą nuo pat pradžių.“

„Clippers“ iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Leonardas įkrovė iš viršaus, George‘as pridėjo dvitaškį ir smeigė du tritaškius paeiliui, o šeimininkai spurtavo 13:2 bei įgijo 16 taškų pranašumą – 57:41.

Visus reikalus Los Andželo ekipa sutvarkė ketvirtajame kėlinyje. Leonardas pelnė taškus su pražanga ir pataikė iš toli, dar vieną tritaškį atseikėjo Nicolas Batumas ir įpusėjus ketvirčiui „Clippers“ persvara pasiekė 20 taškų ribą – 118:98.

Pagyrų „Clippers“ duetui nepagailėjo ir „Jazz“ vyriausiasis treneris Quinas Snyderis.

Daugiausia pelno: Kawhi Leonard

„Kawhi bei PG geba kurti atakas ir kitiems komandoms draugams, sakiau jau tai po pirmųjų dvejų rungtynių, – teigė Snyderis. – Bus momentų, kai sustabdyti jų metimus bus sunku. Po savų atakų mums reikia reaguoti greičiau ir grįžti į gynybą, neleidžiant jiems laisvai veržtis link krepšio.“

„Jazz“ lyderis Donovanas Mitchellas pirmajame kėlinyje buvo visiškai išjungtas ir liko be taškų, tačiau įsibėgėjo ir rungtynes baigė su 30 taškų (6/15 dvit., 5/9 trit., 3/5 baud.), 5 atkovotais bei 2 perimtais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais ir 2 klaidomis.

„Prieš rungtynes užsidėjome akcentą, kad jis mūsų šiandien nenugalės, – sakė George‘as. – Stengėmės juos versti žaisti per kitus žaidėjus ir neleisti Mitchellui atlikti jam patinkančių metimų nuo pat rungtynių pradžios.“

„Clippers“: Kawhi Leonardas 34 (13/18 dvit., 1/6 trit., 5/5 baud., 12 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulas George'as 31 (6/14 dvit., 6/10 trit., 5 rez. perd., 4 kld.), Reggie Jacksonas (5/6 trit.) ir Nicolas Batumas (4/6 trit., 7 atk. kam.) po 17, Terance'as Mannas bei Patrickas Beverley po 7.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 30 (6/15 dvit., 5/9 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Joe Inglesas 19 (5/8 trit.), Jordanas Clarksonas 14 (1/7 dvit., 4/9 trit.), Royce'as O'Neale'as (4/8 trit., 6 atk. kam.) ir Rudy Gobertas (4/6 dvit., 10 atk. kam.) po 12, Bojanas Bogdanovičius 9 (1/5 trit.).