Milvokio „Bucks“ klubas su Gianniu Antetokounmpo ir Khrisu Middletonu atsitiesė Rytų konferencijos pusfinalyje, kai vienu metu atrodė, jog netrukus kabos ant prarajos ribos.

Taiklumas 14-26
Atkovoti kamuoliai 12
Rezultatyvūs perdavimai 3

Smogiamasis Antetokounmpo ir Middletono duetas sulaukė didesnės pagalbos iš bendražygių, o Kevinas Durantas dar sykį prarado vieną iš vedlių Kyrie Irvingą.

Bruklino „Nets“ įžaidėjas susižeidė antrajame ketvirtyje ir daugiau aikštėje nebepasirodė, tuo metu situaciją kontroliavusi „Buks“ savų žiūrovų akivaizdoje 107:96 (23:26, 30:22, 28:21, 26:27) pasiekė pergalę ir išlygino serijos iki keturių laimėjimų rezultatą 2-2.

Penktasis susitikimas naktį iš antradienio į trečiadienį vyks Brukline.

Irvingas susižeidė leisdamas ant parketo, kada užmynė ant Antetokounmpo kojos ir kryptelėjo čiurną. „Nets“ generolas raitėsi iš skausmo, o pakilęs iš karto buvo išlydėtas į rūbinę.

Jis per 17 minučių surinko 11 taškų (4/9 dvit., 1/2 trit.), 5 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 klaidas.

Steve'as Nashas po dvikovos atskleidė, jog magnetinio rezonanso tyrimas sužalojimų nenustatė, o ar krepšininkas galės rungtyniauti penktajame mače, lieka neaišku.

„Žiūrėsime, kaip viskas klostysis toliau. Laukiame geriausio“, – teigė Nashas.

Antetokounmpo per 38 minutes sumetė 34 taškus (13/21 dvit., 1/5 trit., 5/10 baud.), sugriebė 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

„Esame labai laimingi, tačiau turime toliau žengti žingsnius į priekį, išlikti kartu kaip vienas kumštis ir Brukline pasiekti bent vieną pergalę“, – sakė „Bucks“ superžvaigždė.

GM: 63

„Nets“ vis dar verčiasi be Jameso Hardeno, kuris dėl pakinklinės sausgyslės patempimo šioje serijoje nėra sužaidęs nė minutės.

Durantas rungtyniavo 42 minutes, surinko 28 taškus (8/17 dvit., 1/8 trit., 9/10 baud.), atkovojo 13 kamuolių, išdalino 5 rezultatyvius perdavimus bei 5 kartus suklydo.

Bruklino ekipa trečiojo kėlinio pabaigoje atsiliko 9 taškais – 69:78, bet tada šeimininkai praleido „Bucks“ atkarpą 9:4 ir nebegalėjo grįžti į rungtynes – 87:73.

Trečiajame ketvirtyje puolime dėl kamuolio kovojęs Patas Connaughtonas prasruvo krauju, kai Joe Harrisas ranka stuktelėjo varžovui į galvą. Pražanga nebuvo užfiksuota, o Connaughtonas sunkiai galėjo tuo patikėti.

„Bucks“ personalas pasirūpino žaidėju, kuris vėliau grįžo į rungtynes.

„Fiserv Forum“ arenoje tiksint paskutinėms dvikovos minutėms, rezultato pakylėti Milvokio sirgaliai ėmė skanduoti „Bucks“ pergalė per šešerias rungtynes“.

„Dabar tai – trejų rungtynių serija, – sakė Nashas. – Grįžę namo turime pailsėti, pasiruošti psichologiškai ir fiziškai. Svarbiausia išlikti pozityviems.“

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (13/21 dvit., 1/5 trit., 5/10 baud., 12 atk. kam., 5 kld.), Khrisas Middletonas 19 (4/7 dvit., 3/8 trit., 8 rez. perd., 2 blok.), Jrue Holiday 14 (4/9 dvit., 2/7 trit., 9 rez. perd.), P.J. Tuckeris 13 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Brynas Forbesas 10 (2/6 trit.), Patas Connaughtonas 8 (2/5 trit., 4 per. kam., 2 blok.).

„Nets“: Kevinas Durantas 28 (8/17 dvit., 1/8 trit., 9/10 baud., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Kyrie Irvingas 11 (4/9 dvit., 5 atk. kam.), Blake'as Griffinas (5 atk. kam.), Joe Harrisas (2/6 trit.), Jeffas Greenas (5 atk. kam.) po 8, Bruce'as Brownas 7.

Rungtynių momentai:

Durantą iš proto variusi P.J. Tuckerio ir Middletono gynyba visų rungtynių metu:

Atrinkti (0) Visi (6)
Griffin
Barzdos nėr, Irvingas iškrito, kur Griffin? Kodėl jis nebežaidė? Jeigu ir jo nėra... Tada Jazz laimėjo.
2021-06-14
+1
Tuckeris zveris
2021-06-14
+1
Jv
Kyrie tik patempimas, pagal optimistiškiausią scenarijų net nepraleis rungtynių, bet per daug nerealiai skamba. Be Irving ir barzdos Nets neturi jokių šansų. KD velniškai geras individualiai žaidėjas, bet visiškai nesugeba komandai žaisti. O kalbant apie Bucks, jie žaidžia labai gerą krepšinį iki tol, kol Giannis neturi kamuolio rankose. Kiekvienas žaidėjas turi savo rolę. Bet tik graikas gauna kamuolį ties perimetru, puolimas visiškai numiršta ir prasideda chaotiška improvizacija. Jis būtų daug naudingesnis arčiau krepšio, nes mažiukus gali perlipti, didesnius apeiti. O tas idiotiškas lipimas į medį, veržiantis nuo trijų taškų zonos, tik baudos puolime ir komandos skandinimas. Aišku, statistika graži, bet komandai naudos mažai. Daug daugiau naudos atneštų, jei žaistų dėl komandos, o ne tik dėl statistikos ir vaidintų gelbėtoją. Šiose rungtynėse tai puikiai matėsi antram kėlinyje. Komanda buvo nesustabdoma. Bet vėliau vėl jis sugalvojo jog yra nuostabus įžaidėjas ir snaiperis, puolimas mirė su ta pačia sekunde.