Nuotr.: Košarkarska zveza SIovenije
Nuotr. Košarkarska zveza SIovenije

Draugiškose rungtynėse pergalę šventė be Luka Dončičiaus rungtyniavusi Slovėnijos rinktinė, kuri išvykoje 94:80 (20:21, 26:19, 30:18, 18:22) įveikė Kroatijos rinktinę.

Abi komandos ruošiasi olimpinių žaidynių atrankai, o Slovėnijos rinktinė dėl kelialapio į Tokiją varžysis Lietuvoje.

Slovėnija į priekį šovė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 30:18 ir įgijo 18 taškų persvarą (76:58).

Slovėnijos rinktinėje geriausiai žaidė Jaka Blažičius, kuris per 24 minutes surinko 20 taškų (3/6 dvit., 4/8 trit., 2/5 baudų).

Kroatijos rinktinė: Miro Bilanas (7 atk. kam.) ir Željko Šakičius (9 atk. kam., 6 rez. perd.) po 11, Mario Hezonja 10 (2/8 metimai), Roko Rogičius ir Luka Šamaničius (7 atk. kam.) po 9, Roko Leni Ukičius 8.

Slovėnijos rinktinė: Jaka Blažičius 20 (4/8 trit.), Klemenas Prepeličius 14, Luka Rupnikas 13 (5 rez. perd.), Zoranas Dragičius 11 (6 atk. kam.), Edo Muričius 10 (4 atk. kam., 4 rez. perd., 20 naud. bal.), Miha Lapornikas 8, Žiga Dimecas 7 (6 atk. kam.).

Tuo metu triuškinančią pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Lenkijos rinktinė, kuri namuose 86:69 (20:18, 30:11, 25:17, 14:20) įveikė Tuniso krepšininkus.

Lenkai varžysis olimpinėje atrankoje Kaune, kur B grupėje kausis su Slovėnijos ir Angolos rinktinėmis.

Tunisas olimpinio bilieto vaikysis Kroatijoje, Splite, kur grupės varžybose susirems su kroatais ir brazilais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Michalas Michalakas, kuris per 22 minutes įmetė 17 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit., 6/8 baud.), atkovojo bei prarado po 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus pažeidė taisykles.

Lenkai sulaukė ir Mateušo Ponitkos pasirodymo, kuris po traumos į aikštę grįžo pirmą kartą nuo Eurolygos atkrintamųjų. Puolėjo žaidimo laikas buvo ribojamas ir jis per 10 minučių įmetė 2 taškus.

Lenkija: Michalas Michalakas 17, Adamas Waczynskis 15, Jakubas Garbaczas 13, Lukaszas Kolenda 12.

Tunisas: Oussama Marmanoui 17, Mortadhas Benas Taheris 13 (7 atk. kam.), Salahas Mejri 9.