Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Fantastiškas Trae Youngo pasirodymas padėjo Atlantos „Hawks“ įspūdingai sugrįžti į rungtynes ir priartino prie staigmenos NBA atkrintamosiose.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Atlantos klubas išvykoje panaikino triuškinamą deficitą ir 109:106 (24:38, 16:24, 29:25, 40:19) įveikė Filadelfijos „76ers“. Po šių rungtynių „Hawks“ atsidūrė per pergalę nuo Rytų konferencijos finalo – 3-2.

Seriją „Hawks“ bandys uždaryti šeštadienio naktį.

Pirmą kartą rungtynėse „Hawks“ į priekį išsiveržė likus žaisti 86 sekundes, kuomet Youngas išprovokavo pražangą atakuodamas iš toli ir realizavo visas tris baudas – 105:104.

Jau prasidėjus paskutinei minutei Danilo Gallinari įmetė dvitaškį, Joelis Embiidas prametė abi baudas, o pergalę svečiams įtvirtino Youngas – 109:104.

Antrojo kėlinio pabaigoje šeimininkai užtikrintai žingsniavo link pergalės ir turėjo 26 taškų pranašumą (62:36), o prieš lemiamą ketvirtį jų persvara dar siekė 18 taškų – 87:69.

„Mes kaunamės nežiūrėdami į rezultatą švieslentėje. Didžiuojuosi šia komanda, – kalbėjo fenomenaliai žaidęs Youngas. – Pasitikime vienas kitu ir mėgaujamės vienas kito kompanija aikštėje. Niekada nenustojame tikėti iki paskutinio švilpuko.“

Atlantos ekipos gretose išsiskyręs Youngas per 40 minučių pelnė 39 taškus (8/17 dvit., 2/6 trit., 17/19 baud.) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. 39 taškai yra naujas jo rezultatyvumo rekordas atkrintamosiose.

Filadelfijos komandai Embiidas per 39 minutes pelnė 37 taškus (10/16 dvit., 2/4 trit., 11/13 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 metimus.

Nuo Embiido neatsiliko Sethas Curry, surinkęs 36 taškus (6/7 dvit., 7/12 trit., 3/4 baud.). Snaiperis per 38 minutes dar spėjo atkovoti 7 kamuolius.

Jei svečių gretose Youngas realizavo 17 baudų iš 19, tai visai kitokį pasiekimą užfiksavo Benas Simmonsas – 4 baudų metimai iš 14. Australas įmetė 8 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“: Joelis Embiidas 37 (10/16 dvit., 2/4 trit., 11/13 baud., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 4 blok., 5 kld.), Sethas Curry 36 (6/7 dvit., 7/12 trit., 7 atk. kam.), Benas Simmonsas (4/14 baud., 9 rez. perd.), Furkanas Korkmazas (1/5 trit., 5 atk. kam.) po 8.

„Hawks“: Trae Youngas 39 (8/17 dvit., 2/6 trit., 17/19 baud., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Johnas Collinsas 19 (4/8 dvit., 3/4 trit., 11 atk. kam., 2 blok.), Danilo Gallinari 16 (3/4 trit., 8 atk. kam.), Lou Williamsas 15 (6/8 dvit.).

Atrinkti (0) Visi (12)
Riversas nuo Celtics laiku isliko toks pat sudas kuris negali pasiruosti rungtynem. Net Erginas Atamanas geriau sustatytu komanda. Zmogus vis dar gyvena is to cempionu ziedo kurio ir tai vos neprapiso kai pirmam rounde prireike 7 rungtyniu.
2021-06-17
-1
Tomas
Jau antros tokios rungtynės. Praeitas pralaiminėjo ant 20, bet pabaigoj išsiveržė į priekį ir laimėjo. Kiek reikia pirmaut prieš Hawks, kad jaustumeis ramus dėl pergalės? 😀