Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Prie sienos priremta Filadelfijos „76ers“ išsigelbėjo Atlantoje. Sethas Curry pataikė šešis tritaškius, o „76ers“ Rytų konferencijos pusfinalio serijos šeštose rungtynėse svečiuose 104:99 (22:29, 25:22, 33:25, 24:23) nugalėjo Atlantos „Hawks“.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 3-3. Lemiamas susitikimas naktį iš sekmadienio į pirmadienį 3 val. vyks Filadelfijoje.

Nugalėtojų ekipos gretose išsiskyrė Sethas Curry, kurio sąskaitoje per 39 minutes buvo 24 taškai (2/5 dvit., 6/9 trit., 2/2 baudų), 3 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Taip pat 24 taškus pridėjo Tobiasas Harrisas, 22 taškus ir 13 sugriebtų kamuolių surinko Joelis Embiidas.

„Jūs iš visos komandos matėte kovą“, – po pergalės sakė Harrisas.

„Parodėme psichologinį tvirtumą“, – pridėjo Benas Simmonsas.

„Hawks“ pirmajame kėlinyje turėjo 12 taškų pranašumą, o pirmoje rungtynių pusėje nė sykio neatsiliko. Trečiasis kėlinys prasidėjo keturiais „76ers“ tritaškiais, iš kurių tris įmetė Curry, ekipa spurtavo 14:0 ir nutolo (61:51).

Likus dviem minutėms Trae Youngas pataikė fantastišką tritaškį ir „Hawks“ priartėjo iki vieno taško deficito (93:94), bet tuomet Joelis Embiidas pelnė dvitaškį su pražanga, o Tyrese'as Maxey pridėjo vieną taiklią baudą (98:93).

Harrisas per paskutines 13 sekundžių pataikė keturias baudas ir išsaugojo „76ers“ persvarą.

Atlantos komandai Trae Youngas per 40 minučių pelnė 34 taškus (8/20 dvit., 5/10 trit., 3/5 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Liko vienos rungtynės, visos vykusios iki šiol nieko nebereiškia“, – pažymėjo Youngas.

Fantastiškas Johno Collinso dėjimas:

Bogdanas Bogdanovičius surinko 7 taškus, o ketvirtajame kėlinyje dėl kelio skausmų paliko aikštę.

„Hawks“: Trae Youngas 34 (8/20 dvit., 5/10 trit., 5 atk. kam., 12 rez. perd., 3 per. kam.), Kevinas Huerteris 17 (5/9 dvit., 2/6 trit., 11 atk. kam.), Danilo Gallinari 16 (2/5 trit.), Clintas Capela 14 (6/10 dvit., 11 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius (1/6 trit.) ir Johnas Collinsas (10 atk. kam.) po 7.

„76ers“: Tobiasas Harrisas (7/17 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam.) ir Sethas Curry (6/9 trit.) po 24, Joelis Embiidas 22 (8/20 dvit., 13 atk. kam., 2 blok., 8 kld.), Tyrese'as Maxey 16 (4/10 dvit., 5/8 baud., 7 atk. kam.), Furkanas Korkmazas 7 (1/5 trit., 5 atk. kam.).