Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Uraganinį puolimą per paskutinį kėlinį pademonstravusi Graikijos rinktinė pratęsė pergalingą žygį Akropolio turnyre.

Gimimo vieta: Atėnai, Graikija

Šeimininkai Atėnuose ketvirtajame ketvirtyje sumetė 30 taškų ir 77:69 (14:18, 18:13, 15:19, 30:19) pranoko Puerto Riko krepšininkus.

Mačo MVP tapo 23-ejų Kostas Antetokounmpo, kuris per 21 minutę įmetė 14 taškų (5/5 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, blokavo net 4 metimus bei užfiksavo 22 naudingumo balus.

Prieš lemiamą kėlinį graikai atsiliko trimis taškais – 47:50, o įpusėjus ketvirčiui pirmavo tik dviem – 60:58. Visgi Ricko Pitino auklėtiniai laimėjo atkarpą 9:1 ir atitrūko 73:64.

Sekmadienį Graikija nuo 20 val. susikaus su taip pat dvi pergales nuskynusia Serbija.

Puerto Riko krepšininkų lauks akistata su Meksika.

Graikijos rinktinė: Kostas Antetokounmpo 14, Dinos Mitoglou 12, Michalis Lountzis, Vassilis Kavvadas ir Ioannis Athinaiou – po 10.

Puerto Riko rinktinė: Isaiah Pinerio 17, Louisas Lopezas Clavellas 16, Gary Browne'as 14.

Penktadienį Graikija 101:98 nugalėjo Meksiką, o Puerto Rikas 68:80 nusileido Serbijai.