Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Finikso „Suns“ sulaukė ant parketo sugrįžusio lyderio, tačiau net ir tai neleido priartėti prie NBA finalo.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Vakarų konferencijos finale Los Andželo „Clippers“ savo aikštėje 106:92 (29:21, 17:27, 34:21, 26:23) įveikė „Suns“ ir sušvelnino serijos rezultatą – 1-2.

Be Kawhi Leonardo besiverčianti „Clippers“ išsaugojo šansus pirmą kartą klubo istorijoje laimėti Vakarų konferenciją bei patekti į NBA finalą.

„Mano vaikinai nesustoja kautis ir mes toliau tai darysime, nes nežinome, ką reiškia pasiduoti“, – po dvikovos sakė „Clippers“ vairininkas Tyronnas Lue.

Tuo metu „Suns“ sulaukė po sveikatos ir saugumo protokolo pažeidimo ant parketo grįžusio Chriso Paulo. Gynėjas aikštėje išbuvo 39 minutes ir per jas įmetė 15 taškų (3/12 dvit., 2/7 trit., 3/3 baud.), atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir perėmė 3 kamuolius.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje – šeimininkai spurtavo 21:1 ir įgijo 15 taškų pranašumą – 71:56.

Likus žaisti 7 minutes, Devinui Bookeriui pavyko priartinti „Suns“ prie varžovų iki 6 taškų (83:89), bet septyni „Clippers“ taškai be atsako išsklaidė visas svečių viltis – 96:83.

Trečiojo kėlinio viduryje po technine pražanga už neleistinus veiksmus nubausti buvo Bookeris ir Patrickas Beverley.

Šiose rungtynėse nutrūko „Suns“ pergalių serija – Arizonos klubas buvo laimėjęs 9 kartus iš eilės ir tai yra ilgiausia klubo laimėjimų atkarpa atkrintamosiose.

„Clippers“ pergale pasirūpino Paulas George'as – 27 taškai (6/15 dvit., 3/11 trit., 6/7 baud.), 15 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 6 klaidos per 43 minutes.

„Paulas (George'as) atliko labai gerą darbą – jis tiesiog žaidė savo žaidimą aukščiausiu lygiu ir tai mums labai padėjo“, – auklėtinio pasirodymą komentavo Lue.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidęs Deandre Aytonas per 36 minutes surinko 18 taškų (9/13 dvit., 0/1 baud.). Aukštaūgis taip pat atkovojo 9 kamuolius ir blokavo 2 metimus.

„Clippers“: Paulas George'as 27 (6/15 dvit., 3/11 trit., 15 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld.), Reggie Jacksonas 23, Ivica Zubacas 15 (9/10 baud., 16 atk. kam.), Terrance'as Mannas 12.

„Suns“: Deandre Aytonas 18 (9/13 dvit., 9 atk. kam.), Chrisas Paulas (3/12 dvit., 12 rez. perd.) ir Devinas Bookeris (5/21 met.) po 15, Mikalas Bridgesas 13, Cameronas Johnsonas 12.

Atrinkti (0) Visi (11)
Black Lives Matter
suns s.m. cempionai bus. clipper uzdus sekanciose. tik buki to nesupranta . klounai
2021-06-25
Nu ka
prasideda clipperiu darbas is 0:2- jiems tai iprasta :)
2021-06-25
-1
nejuokauk... clippers eilini karta susimaus- jiems tai iprasta
2021-06-25
+1
Hc
Be CP3 daug geriau būtų sužaidę. Tas pats Booker buvo medinis. Jam iki super staro statuso kaip karvei iki mėnulio. Negalima užmušinėti laiką puolime ir paskutinėmis sekundėmis įmetinėti kamuolį į rankų mišką, ar mesti nesąmonę. Kamuolys visiškai nejudėjo, dėl to kalti CP3 su Booker. Pastarąjį pirmam kėliny reikėjo sodinti ant suolo, vietoj jo pasodintas buvo Paul, kuris tuo metu rodė dar kažkokius gyvybės ženklus skirstydamas kamuolį. Payne, kuris praėjusiose rungtynėse pelnė 29 taškus ir pasižymėjo gerais įkirtimais po krepšiu, nebloga gynyba, šiose varžybose sužaidė vos 4 minutes, wtf? Treneris jau geriau pralaimės rungtynes, bet savo žvaigždes laikys po 40 minučių, tikėdamasis stebuklo, o stebuklas įvyko, starų pataikymas 10-40 25% iš žaidimo. Jei iš Booker gali tikėtis begalviško žaidimo, tai Paul sprendimų puolime protu nepaaiškinsi. Akivaizdžiai po koronos trūko jėgų, tempė atakas, nelogiški metimai. Jei treneris idiotas ir to nemato, tai pats galėjo prašytis keitimų, ar per daug išdidus, kad sėstų ant suolo?