Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Neįprastai vykusiose Prancūzijos lygos atkrintamosiose triumfavo ir čempionų titulą šventė Vilerbano ASVEL krepšininkai.

Daugiausia pelno: David Holston

T.J. Parkerio auklėtiniai finalo rungtynėse Ruane 87:74 (20:19, 24:14, 23:18, 20:23) įveikė Dižono JDA klubą.

Finalo MVP tapo 21 tašką pelnęs, 4 kamuolius atkovojęs ir 5 rezultatyvius perdavimus atlikęs Davidas Lighty.

Prancūzijos lygos atkrintamosiose nuo ketvirtfinalio iki finalo užteko septynerių rungtynių – mačo nugalėtojai iškart patekdavo į kitą etapą.

ASVEL ketvirtfinalyje įveikė Le Mano „Sarthe Basket“ krepšininkus, o pusfinalyje – Strasbūro IG ekipą.

ASVEL iškovojo 20-ąjį Prancūzijos lygos titulą. Šalies pirmenybes ji laimėjo ir 2018-2019 metų sezone, o praėjęs sezonas buvo nutrauktas.

Reguliariajame sezone Dižono klubas užėmė pirmąją vietą, o ASVEL ekipa liko antroje pozicijoje.

Kitą sezoną ASVEL ir toliau žais Eurolygoje.

JDA: Hansas Vanwijnas 19 (7 atk. kam.), Jacquesas Alingue 15, Jaronas Johnsonas 13, Alexandre Chassangas 11.

ASVEL: Davidas Lighty 21 (5 rez. perd.), Norrisas Cole'as 20, Paulis Lacomte 16 (8 atk. kam.), Antoine'as Diot 14 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Ismaeilis Bako 8 (7 atk. kam.).