Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Francisco Cruzas surengė įspūdingą pasirodymą, tačiau tokio indėlio Meksikos rinktinei (0-1) nepakako.

Eduardo Gustavo Quintero auklėtiniai Splite (Kroatija) po atkaklios kovos 76:82 (22:19, 20:21, 25:22, 9:20) nusileido Vokietijos (1-0) krepšininkams.

Cruzas per 38 minutes pelnė 30 taškų (7/12 dvit., 4/8 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei surinko 33 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Meksika pirmavo 68:66, tačiau Joshiko Saibou realizavo baudas, Johannesas Thiemannas įkrovė iš viršaus, Andreas Obstas atseikėjo tritaškį, o vokiečiai spurtavo 12:3 bei likus žaisti keturias minutes įgijo 7 taškų persvarą – 78:71.

Po šio epizodo nė vienai iš komandų nesisekė surengti rezultatyvaus išpuolio, kol galų gale tylą nutraukė Thiemannas. Jis likus žaisti pusantros minutės pataikė dvitaškį ir įtvirtino Vokietijos pergalę – 80:71.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Saibou surinko 17 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 7/8 baud.), 5 sugriebtus ir 2 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas bei 17 naudingumo balų.

Meksikos gretose galingą pasirodymą surengė ir Gustavo Ayonas – 18 taškų (7/13 dvit., 4/7 baud.), 15 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas, 1 blokas, 5 klaidos bei 21 naudingumo balas.

„Žalgirio“ naujokas Nielsas Giffey per 20 minučių surinko 3 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), 1 atkovotą kamuolį, 2 klaidas, 3 asmenines pražangas ir -1 naudingumo balą.

Vokietijos rinktinė: Joshiko Saibou 17 (5/8 dvit., 7/8 baud.), Isaacas Bonga 13 (3/8 dvit.), Andreas Obstas ir Moritzas Wagneris po 11, Johannesas Voigtmannas 10.

Meksikos rinktinė: Francisco Cruzas 30 (7/12 dvit., 4/8 trit., 33 naud.), Gustavo Ayonas 18 (7/13 dvit., 15 atk. kam., 21 naud.), Fabianas Jaimesas 9.

Atrinkti (0) Visi (3)
Ryto fanas visada
Seip kadangi guodelock isvyksta taib galetu rytas dometis pako cruzu guodelock vietoje
2021-06-29
-1
hahah, zalgirio pirkinukas tai juda gerai 😂 vasturija 2
2021-06-29
-1
djgaffer Nedaug trūko meksikai iki sensacijos,net Cruzo šou neužteko.20 metimų Paco išmetė ir jo žaidimo stilius nuo ryto laikų visai nepasikeitė.Kitas jų Ayonas žvėris irgi buvo,bet dviejų jų pastangų neužteko.Čia ir yra Meksikos bėda,nes be dviejų jų žvaigždžių kiti tik statistai.Stollas turėtų būti tas trečias lyderis,bet jam visai rungtynės nesusiklostė.Va jei Toscano iš GSW žaistų,tai dar neaišku,kaip čia pasibaigtų.Tačiau yra,kaip yra.