Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

38-erių veteranas Andersonas Varejao buvo arti dvigubo dublio, o jo pastangų vedama Brazilijos (1-0) rinktinė iškovojo pirmąją pergalę olimpiniame atrankos turnyre.

Alex Ribeiro Garcia
13
Taškai 7
Taiklumas 3-3
Atkovoti kamuoliai 2
Rezultatyvūs perdavimai 2

Aleksandro Petrovičiaus auklėtiniai Kroatijoje, Splite 83:57 (21:21, 22:10, 21:15, 19:11) sutriuškino Tuniso (0-1) krepšininkus.

Varejao per 14 minučių surinko 9 taškus (4/5 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 8 atkovotus kamuolius ir 14 naudingumo balų.

Rungtynėse Tuniso ekipa laikėsi lygiai vieną kėlinį ir po jo rezultatas buvo lygus - 21:21, tačiau tuomet brazilai įgavo pagreitį, o po Victoro Benite dvitaškio trečiajame kėlinyje persvara pasiekė 20 taškų (64:44).

Lemiamas ketvirtis tapo formalumu: Brazilijos krepšininkai toliau didino pranašumą, o po Rafaelio Hettsheimeirio baudų metimų jis išaugo iki 30 taškų (80:50).

Rezultatyviausiai pralaimėtojų gretose žaidė Oussama Marnaoui, kuris per 21 minutę įmetė 13 taškų (4/7 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

Rytoj brazilų B grupėje laukia mūšis su turnyro šeimininkais kroatais, o Tunisas su Bojanu Bogdanovičiumi ir kompanija susitiks liepos 1-ąją.

Brazilija: Victoras Benite 15, Rafaelis Hettsheimeiris 11, Leo Meindlas 10 (5 atk. kam.), Andersonas Varejao 9 (8 atk. kam.), Lucas Marriano 8.

Tunisas: Oussama Marnaoui 13, Salahas Mejri 12 (7 atk. kam.), Omaras Abada 10.