Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Pirmąją olimpinės atrankos dieną Kanadoje vainikavo galinga akistata tarp Jaysono Grangerio ir Cedi Osmano bei Turkijos nacionalinės komandos pergalė.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Osmanas surinko 27 taškus, o jo vedama ekipa po siautulingo 34 pelnytų taškų ketvirtojo kėlinio 95:86 (27:22, 16:15, 18:26, 34:23) nugalėjo Urugvajų.

Trečiadienį turkai susikaus su Čekija, tuo metu Urugvajus su šia rinktine žais ketvirtadienį.

Klivlando „Cavaliers“ priklausantis Osmanas sumetė 6 iš 8 dvitaškių, 3 iš 7 tritaškių, 6 iš 10 baudų bei surinko 9 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 28 naudingumo balus.

Urugvajaus rinktinę paskui save tempęs Grangeris per 36 minutes pelnė 25 taškus (3/4 dvit., 4/11 trit., 7/7 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, sugriebė 5 kamuolius ir užfiksavo 29 balų naudingumą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui Urugvajus pirmavo 8 taškų persvara po Luciano Parodi tritaškio (72:64), o įpusėjus ketvirčiui buvo priekyje 79:74.

Visgi tada Osmanas surinko šešis taškus iš eilės, Dogusas Ozdemiroglu pridėjo taiklų tolimą šūvį ir svarstyklės pakrypo į Turkijos pusę (83:79).

Turkų talentas 18-metis Alperenas Sengunas rungtyniavo 24 minutes, per kurias surinko 15 taškų (4/6 dvit., 7/8 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 18 naudingumo balų.

Urugvajus: Jaysonas Grangeris 26 (10 rez. perd., 5 atk. kam.), Mathiasas Calfani 16 (8 atk. kam.), Estebanas Batista 12, Luciano Parodi 10.

Turkija: Cedi Osmanas 27 (9 atk. kam.), Alperenas Sengunas 15, Melihas Mahmutoglu 10.

djgaffer Nustebino Urugvajus savo tokiu galingu žaidimu.Vos keli aukštos klasės žaidėjai,bet laikėsi iki ketvirto kėlinio vidurio.Taip žaisdami jie tikrai gali pakovoti dėl pusfinalio,nes čekai sakyčiau pagal sudėtį silpnesni už turkus.Tai atidavus visas jėgas gali ir staigmeną pateikti.