Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Meksikos rinktinė (1-1) panaikino 10 taškų deficitą ir olimpinių žaidynių atrankoje Kroatijoje užsitikrino vietą pusfinalyje.

Rezultatyvūs perdavimai 6

Buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Pako Cruzas pelnė 21 tašką, o Meksika antrose rungtynėse Splite 72:64 (18:16, 13:20, 19:7, 22:21) įveikė Rusijos krepšininkus (0-1).

Rytoj Rusija ir Vokietija kovos dėl antrojo kelialapio į pusfinalį.

Vakar Meksika 6 taškų skirtumu nusileido Vokietijai, tačiau po šios pergalės turi teigiamą įmestų ir praleistų taškų balansą bei žemiau antrosios vietos nenukris.

Jeigu Vokietija įveiks Rusiją, tuomet ji turės dvi pergales ir grupėje užims pirmąją vietą. Rusija į pusfinalį pateks tik tuo atveju, jeigu rytoj triumfuos bent 8 taškų persvara. Tuomet trys komandos turėtų po 1 pergalę, o vokiečių pusėje būtų prasčiausias tarpusavio balansas.

Antrajame kėlinyje Rusija turėjo 10 taškų persvarą (32:22), bet trečiojo kėlinio pabaigoje jau 9 taškų pranašumą buvo įgijusi Meksikos rinktinė.

Cruzas vien per trečiąjį kėlinį pelnė 11 iš 21 savo taško, o šį ketvirtį Meksika laimėjo 19:7.

Iki mačo pabaigos likus keturioms minutėms Meksika turėjo 5 taškų persvarą (61:56), bet tuomet Paulas Stollas smeigė du tritaškius ir likus 82 sekundėms meksikiečiai atitrūko per 11 taškų (70:59) bei šventė pergalę.

Kitoje grupėje Splite žaidžia Kroatija, Tunisas ir Brazilija.

Meksika: Pako Cruzas 21 (7/9 dvit., 2/11 trit., 4 rez. perd.), Gustavo Ayonas (7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Paulas Stollas po 11, Gabrielis Gironas 7 (6 atk. kam.).

Rusija: Semionas Antonovas 13, Andrejus Voroncevičius 11 (8 atk. kam.), Michailas Kulaginas ir Ivanas Uchovas po 7.

Antonovo dėjimas:

Atrinkti (0) Visi (5)
Gauna ruskiai nuo visų, niekur nepažaidžia, nei ledo ritulio, nei futbolo, nei kašės, nei regbio.
2021-06-30
+2
kai svarbiausias gyvenimo tikslas turėti kuo daugiau raketų ir tankų, niekam kitam ir nebelieka.
2021-06-30
+2
djgaffer Jau Kaune matėsi,kad iš rusų nieko nelikę.Daug gerų jų žaidėjų nežaidžia,tai čia gaunas antra ar net trečia jų rinktinė.Dar ir 21 klaidą padarė,tai su tokiu kiekiu pergalės tikėtis neverta.Prieš vokiečius dar reik laimėt 8 taškais,tai šansai minimalūs jiems.O Meksika vėl didelį norą parodė,didelį kovingumą ir buvo apdovanota pergale.
2021-06-30
alioalio
Gedinga Rusams..tai Rusai dar tures Vokiecius iveikti kazkokiu skirtumu? nes rusams iveikus vokiecius 3 komandos tures 1-1