Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Kroatijos rinktinė (0-1) olimpinių žaidynių atrankos turnyrą namuose pradėjo netikėta nesėkme. Veljko Mršičiaus auklėtiniai Splite 67:94 (20:25, 14:20, 21:26, 12:23) patyrė sutriuškinimą prieš Brazilijos rinktinę (2-0).

Rezultatyvūs perdavimai 1

Brazilija grupėje iškovojo abi pergales, užsitikrino pirmąją vietą bei pateko į pusfinalį.

Rytoj dėl antrosios vietos grupėje ir kelialapio į pusfinalį susikaus Kroatija ir Tunisas.

Aleksandro Petrovičiaus treniruojami brazilai nuo rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą ir pirmajame kėlinyje turėjo 13 taškų persvarą (23:10). Antrajame kėlinyje kroatai priartėjo iki 3 taškų deficito (34:37), bet tuomet brazilai spurtavo 12:0 ir trečiojo kėlinio pradžioje įgijo 15 taškų persvarą (49:34).

Po trijų kėlinių Brazilija turėjo 16 taškų pranašumą, o ketvirtojo kėlinio pradžioje Pietų Amerikos atstovai ėme triuškinti šeimininkus – greitai įgijo 25 taškų persvarą (84:59).

Rekordinis brazilų pranašumas buvo 30 taškų (92:62).

Nugalėtojams Rafaelis Hettsheimeiris pelnė 20 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit., 5/9 baudų).

Bruno Caboclo surinko 17 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Marcelinho Huerto sąskaitoje buvo 6 taškai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Ryškiausia kroatų žvaigždė Bojanas Bogdanovičius per 33 minutes pelnė 16 taškų (2/3 dvit., 3/8 trit., 3/5 baudų), bet suklydo 6 sykius.

Brazilija: Rafaelis Hettsheimeiris 20, Bruno Caboclo 17 (8 atk. kam.), Leonardo Meindlas 14, Andersonas Varejao 11, Rafaelis Luzas 10 (3/3 dvit., 1/1 trit.), Vitoras Benite ir Alexas Garcia po 8.

Kroatija: Bojanas Bogdanovičius 16 (6 kld.), Roko Leni Ukičius 13, Mario Hezonja ir Ante Žižičius po 9.

Atrinkti (0) Visi (4)
man patinka kai ten beteranai zaidzia 20metu :D Alex Garcia dar panasu ir kita olimpiada pajudes.